Nejmladší minižákyně U11 (2013)Zápasy

listopad 2023

Basket SlovankaBK Studánka Pardubice
52:30
so 25. 11. 2023 9:30 @ ZŠ Hovorčovická, Praha 8, Přebor - Základní fáze, 7. kolo
HB BasketBK Studánka Pardubice
63:24
so 25. 11. 2023 11:00 @ ZŠ Hovorčovická, Praha 8, Přebor - Základní fáze, 6. kolo
BVK HoliceBK Studánka Pardubice
65:19
so 25. 11. 2023 11:00 @ SH Holubova ul., Holice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 4. kolo
BVK HoliceBK Studánka Pardubice
53:37
so 25. 11. 2023 12:45 @ SH Holubova ul., Holice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 4. kolo
BK Studánka PardubiceBA Sparta
66:6
ne 26. 11. 2023 10:30 @ ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Přebor - Základní fáze, 10. kolo
BK Studánka PardubiceTygři Praha
14:88
ne 26. 11. 2023 12:00 @ ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6, Přebor - Základní fáze, 8. kolo

prosinec 2023

BK Studánka PardubiceBK NAPOS Vysoká n.L.
78:47
ne 3. 12. 2023 9:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 5. kolo
BK Studánka PardubiceBK NAPOS Vysoká n.L.
72:69
ne 3. 12. 2023 11:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 5. kolo
Sokol Hradec Králové - KVALBK Studánka Pardubice
46:29
po 4. 12. 2023 15:15 @ Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 1. kolo
Sokol Hradec Králové - KVALBK Studánka Pardubice
43:32
po 4. 12. 2023 17:00 @ Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 1. kolo
Sokol Hradec Králové - KVALBK Studánka Pardubice - KVAL
18:71
so 9. 12. 2023 9:00 @ hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové, Kvalifikace o MČR nejmladších minižákyň U11Ź - základní, 2. kolo
Sokol Hradec Králové - KVALBK Studánka Pardubice - KVAL
32:58
so 9. 12. 2023 10:45 @ hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové, Kvalifikace o MČR nejmladších minižákyň U11Ź - základní, 2. kolo
BK VIVIDBOOKS Pardubice - KVALBK Studánka Pardubice
79:16
so 16. 12. 2023 9:00 @ Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 6. kolo
BK VIVIDBOOKS Pardubice - KVALBK Studánka Pardubice
105:12
so 16. 12. 2023 11:00 @ Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 6. kolo
BK Studánka PardubiceUSK Praha
29:46
so 16. 12. 2023 13:00 @ Hala Kuncova, Praha 5, Přebor - Základní fáze, 4. kolo
USK PrahaBK Studánka Pardubice
63:35
so 16. 12. 2023 16:00 @ Hala Kuncova, Praha 5, Přebor - Základní fáze, 9. kolo
BA SpartaBK Studánka Pardubice
21:63
so 16. 12. 2023 17:30 @ Hala Kuncova, Praha 5, Přebor - Základní fáze, 5. kolo

leden 2024

BK Studánka PardubiceADFORS Basket Litomyšl - KVAL
52:93
so 13. 1. 2024 9:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 7. kolo
BK Studánka PardubiceADFORS Basket Litomyšl - KVAL
39:87
so 13. 1. 2024 10:45 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 7. kolo
BK Studánka PardubiceKrálovští Sokoli - KVAL
48:66
ne 14. 1. 2024 9:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 2. kolo
BK Studánka PardubiceKrálovští Sokoli - KVAL
51:59
ne 14. 1. 2024 10:45 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 2. kolo
BK Studánka Pardubice - KVALSokol Hradec Králové - KVAL
71:30
so 20. 1. 2024 9:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Kvalifikace o MČR nejmladších minižákyň U11Ź - základní, 1. kolo
BK Studánka Pardubice - KVALSokol Hradec Králové - KVAL
51:34
so 20. 1. 2024 10:45 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Kvalifikace o MČR nejmladších minižákyň U11Ź - základní, 1. kolo
Tygři PrahaBK Studánka Pardubice
79:14
so 27. 1. 2024 9:00 @ ZŠ Hovorčovická, Praha 8, Přebor - Základní fáze, 13. kolo
BK Studánka PardubiceSokol Hradec Králové - KVAL
45:53
so 27. 1. 2024 9:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 8. kolo
BK Studánka PardubiceBasket Slovanka
6:66
so 27. 1. 2024 10:30 @ ZŠ Hovorčovická, Praha 8, Přebor - Základní fáze, 12. kolo
BK Studánka PardubiceSokol Hradec Králové - KVAL
35:47
so 27. 1. 2024 10:45 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 8. kolo
BK Studánka PardubiceHB Basket
11:65
ne 28. 1. 2024 12:30 @ Hala Kuncova, Praha 5, Přebor - Základní fáze, 11. kolo
BA SpartaBK Studánka Pardubice
11:46
ne 28. 1. 2024 14:15 @ Hala Kuncova, Praha 5, Přebor - Základní fáze, 15. kolo

únor 2024

Královští Sokoli - KVALBK Studánka Pardubice
60:56
so 17. 2. 2024 9:00 @ TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 9. kolo
Královští Sokoli - KVALBK Studánka Pardubice
90:41
so 17. 2. 2024 11:00 @ TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 9. kolo
SŠB PardubiceBK Studánka Pardubice
61:43
st 28. 2. 2024 17:10 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 3. kolo

březen 2024

HB BasketBK Studánka Pardubice
82:1
so 2. 3. 2024 9:30 @ ZŠ Hovorčovická, Praha 8, Přebor - Základní fáze, 16. kolo
Basket SlovankaBK Studánka Pardubice
71:6
so 2. 3. 2024 12:30 @ ZŠ Hovorčovická, Praha 8, Přebor - Základní fáze, 17. kolo
BK Studánka PardubiceSŠB Pardubice
23:85
ne 3. 3. 2024 9:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 10. kolo
BK Studánka PardubiceSŠB Pardubice
14:88
ne 3. 3. 2024 10:45 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 10. kolo
BK Studánka PardubiceTygři Praha
25:60
ne 3. 3. 2024 11:00 @ Hala Kuncova, Praha 5, Přebor - Základní fáze, 18. kolo
BK Studánka PardubiceBA Sparta
33:14
ne 3. 3. 2024 12:30 @ Hala Kuncova, Praha 5, Přebor - Základní fáze, 20. kolo
BK Studánka PardubiceBVK Holice
18:106
po 4. 3. 2024 17:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 11. kolo
BK Studánka PardubiceBVK Holice
37:67
po 4. 3. 2024 18:30 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 11. kolo
SŠB PardubiceBK Studánka Pardubice
69:43
st 6. 3. 2024 17:10 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 3. kolo

duben 2024

BK NAPOS Vysoká n.L.BK Studánka Pardubice
24:80
út 2. 4. 2024 16:45 @ SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 12. kolo
BK NAPOS Vysoká n.L.BK Studánka Pardubice
31:43
út 2. 4. 2024 18:30 @ SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 12. kolo
BK Studánka PardubiceUSK Praha
16:72
so 6. 4. 2024 10:00 @ sportovní hala Zličín, Praha 5, Přebor - Základní fáze, 14. kolo
USK PrahaBK Studánka Pardubice
60:7
so 6. 4. 2024 13:00 @ sportovní hala Zličín, Praha 5, Přebor - Základní fáze, 19. kolo
BK Studánka PardubiceBK VIVIDBOOKS Pardubice - KVAL
33:90
so 6. 4. 2024 13:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 13. kolo
BK Studánka PardubiceBK VIVIDBOOKS Pardubice - KVAL
40:88
so 6. 4. 2024 14:45 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 13. kolo
ADFORS Basket Litomyšl - KVALBK Studánka Pardubice
– : –
ne 21. 4. 2024 9:00 @ Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 14. kolo
ADFORS Basket Litomyšl - KVALBK Studánka Pardubice
– : –
ne 21. 4. 2024 10:45 @ Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11S VP I - základní, 14. kolo