září 2023

Žabiny BrnoBK Studánka Pardubice
60:32
ne 17. 9. 2023 12:00 @ SH Rosnička Brno, Brno, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 2. kolo
BK Žabiny Brno BBK Studánka Pardubice
20:99
ne 17. 9. 2023 16:30 @ SH Rosnička Brno, Brno, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 3. kolo
BK Studánka PardubiceBK Sojky Pelhřimov
82:37
čt 28. 9. 2023 10:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 1. kolo
BK Studánka PardubiceSokol Hradec Králové
82:47
čt 28. 9. 2023 12:30 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, nadregionální liga U14M - Skupina C, 2. kolo
BK Studánka PardubiceSokol Hradec Králové
49:23
čt 28. 9. 2023 14:30 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Východočeský pohár mladšího žactva U14M - základní, 2. kolo
BK Studánka PardubiceKP Brno
108:39
so 30. 9. 2023 16:00 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 4. kolo

říjen 2023

BK Studánka PardubiceSK Basketbal Tišnov
127:20
ne 1. 10. 2023 13:30 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 5. kolo
BK Studánka PardubiceK2 Prostějov
125:11
so 14. 10. 2023 12:00 @ tělocvična ZŠ Studánka, Luční ul., Pardubice, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 14. kolo
BK Studánka PardubiceFASTAV Zlín
88:30
ne 15. 10. 2023 13:00 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 13. kolo
SŠB PardubiceBK Studánka Pardubice
33:57
ne 15. 10. 2023 15:00 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, nadregionální liga U14M - Skupina C, 3. kolo
SŠB PardubiceBK Studánka Pardubice
23:58
ne 15. 10. 2023 17:00 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, Východočeský pohár mladšího žactva U14M - základní, 3. kolo

listopad 2023

BK Studánka PardubiceTJ Jiskra Heřmanův Městec
125:24
so 4. 11. 2023 9:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, nadregionální liga U14M - Skupina C, 4. kolo
BK Studánka PardubiceTJ Jiskra Heřmanův Městec
73:19
so 4. 11. 2023 11:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Východočeský pohár mladšího žactva U14M - základní, 4. kolo
BK Studánka PardubiceBK Žabiny Brno B
92:11
so 4. 11. 2023 15:00 @ Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 9. kolo
BK Studánka PardubiceŽabiny Brno
59:74
ne 5. 11. 2023 13:00 @ hala Sportovní gymnázium, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 10. kolo
BK Sojky PelhřimovBK Studánka Pardubice
32:85
pá 17. 11. 2023 9:30 @ SH Pelhřimov, Pelhřimov, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 8. kolo
BK NAPOS Vysoká n.L.BK Studánka Pardubice
22:98
so 18. 11. 2023 9:00 @ SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem, nadregionální liga U14M - Skupina C, 5. kolo
BK NAPOS Vysoká n.L.BK Studánka Pardubice
31:75
so 18. 11. 2023 10:45 @ SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem, Východočeský pohár mladšího žactva U14M - základní, 5. kolo
SK Basketbal TišnovBK Studánka Pardubice
16:116
so 18. 11. 2023 16:00 @ SH SKK Tišnov, Tišnov, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 11. kolo
KP BrnoBK Studánka Pardubice
27:57
ne 19. 11. 2023 8:30 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), Brno, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 12. kolo

prosinec 2023

BK Studánka PardubiceBasketbal TJ Svitavy
57:83
so 9. 12. 2023 13:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, nadregionální liga U14M - Skupina C, 6. kolo
FASTAV ZlínBK Studánka Pardubice
36:95
so 9. 12. 2023 14:00 @ Městská SH Zelené, Zlín, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 7. kolo
BK Studánka PardubiceBasketbal TJ Svitavy
40:60
so 9. 12. 2023 15:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Východočeský pohár mladšího žactva U14M - základní, 6. kolo
K2 ProstějovBK Studánka Pardubice
11:110
ne 10. 12. 2023 10:00 @ ZŠ Palackého, Prostějov, žákovská liga U14Ž - Skupina D, 6. kolo

leden 2024

SK Týniště nad OrlicíBK Studánka Pardubice
57:111
so 6. 1. 2024 9:30 @ hala U dubu, Týniště nad Orlicí, nadregionální liga U14M - Skupina C, 7. kolo
BK Studánka PardubiceŽabiny Brno
32:78
so 6. 1. 2024 10:00 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 2. kolo
SK Týniště nad OrlicíBK Studánka Pardubice
42:57
so 6. 1. 2024 11:30 @ hala U dubu, Týniště nad Orlicí, Východočeský pohár mladšího žactva U14M - základní, 7. kolo
BK Studánka PardubiceKP Brno
72:44
ne 7. 1. 2024 9:00 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 3. kolo
ŠBK Parker-Hannifin SadskáBK Studánka Pardubice
68:64
so 20. 1. 2024 12:30 @ Hala ZŠ, Sadská, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 4. kolo
Sokol Hradec KrálovéBK Studánka Pardubice
70:61
ne 21. 1. 2024 9:00 @ hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 5. kolo

únor 2024

BK Studánka PardubiceBasket Ostrava
74:59
so 10. 2. 2024 11:00 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 6. kolo
BK Studánka PardubiceSBŠ Ostrava
80:58
ne 11. 2. 2024 9:00 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 7. kolo
BK Studánka PardubiceOSK Olomouc
77:28
so 24. 2. 2024 10:00 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 1. kolo
OSK OlomoucBK Studánka Pardubice
34:79
ne 25. 2. 2024 10:00 @ Střední zdravotnická škola, Olomouc, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 8. kolo

březen 2024

BK Studánka PardubiceSŠB Pardubice
97:67
so 2. 3. 2024 12:30 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, nadregionální liga U14M - Skupina C, 10. kolo
BK Studánka PardubiceSŠB Pardubice
74:54
so 2. 3. 2024 14:15 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Východočeský pohár mladšího žactva U14M - základní, 10. kolo
KP BrnoBK Studánka Pardubice
43:70
so 16. 3. 2024 12:00 @ Tělocvična Purkyňova 2, Brno, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 9. kolo
Žabiny BrnoBK Studánka Pardubice
68:45
ne 17. 3. 2024 16:00 @ SH Rosnička Brno, Brno, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 10. kolo
TJ Jiskra Heřmanův MěstecBK Studánka Pardubice
50:82
pá 22. 3. 2024 16:30 @ Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec, nadregionální liga U14M - Skupina C, 11. kolo
TJ Jiskra Heřmanův MěstecBK Studánka Pardubice
58:43
pá 22. 3. 2024 18:15 @ Městská hala, Jiráskova 916, Heřmanův Městec, Východočeský pohár mladšího žactva U14M - základní, 11. kolo

duben 2024

BK Studánka PardubiceBK NAPOS Vysoká n.L.
59:65
so 6. 4. 2024 9:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, nadregionální liga U14M - Skupina C, 12. kolo
BK Studánka PardubiceBK NAPOS Vysoká n.L.
67:30
so 6. 4. 2024 11:00 @ tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice, Východočeský pohár mladšího žactva U14M - základní, 12. kolo
BK Studánka PardubiceŠBK Parker-Hannifin Sadská
68:66
ne 7. 4. 2024 13:00 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 12. kolo
BK Studánka PardubiceSokol Hradec Králové
55:76
dnes v 18:30 @ SH ZŠ Studánka, Pardubice, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 11. kolo
Basketbal TJ SvitavyBK Studánka Pardubice
– : –
so 20. 4. 2024 9:00 @ Gymnasium Svitavy, Sokolovská, Svitavy, nadregionální liga U14M - Skupina C, 13. kolo
Basketbal TJ SvitavyBK Studánka Pardubice
– : –
so 20. 4. 2024 11:00 @ Gymnasium Svitavy, Sokolovská, Svitavy, Východočeský pohár mladšího žactva U14M - základní, 13. kolo
SBŠ OstravaBK Studánka Pardubice
– : –
so 20. 4. 2024 15:00 @ SH Ostravské univerzity, Ostrava, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 13. kolo
Basket OstravaBK Studánka Pardubice
– : –
ne 21. 4. 2024 11:00 @ Trojhalí, Ostrava, žákovská liga U14Ž - Extraliga B, 14. kolo