Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Instagram BK Studánka PardubiceFacebook BK Studánka PardubiceYouTube kanál BK Studánka Pardubice

Zhodnocení sezóny - kategorie U19

14.07
2023

Zhodnocení sezóny 2022 / 2023

 

Kategorie U19

 
Tým U19 byl z počátku sezóny tvořen především hráčkami ročníku 2005 a byl doplněn o hráčky ročníku 2004, 2006, 2007, ale také o 3 hráčky hostující z HK. V tomto složení fungoval tým prvně.
Během sezóny ale došlo k odchodu několika hráček ať už z vlastního či trenérského rozhodnutí, což v některých případech bylo tomuto týmu ku prospěchu. Jádro družstva tvořila chuť hrát a přispět svému týmu k co nejlepšímu výsledku.
Naše U19 měly před sebou úkol ve formě udržení Ligy U19, která se odehrávala především na Moravě. Moravská skupina nás při rozlosování z počátku nijak nepotěšila, neboť jsme věděli, že máme vše dost “z ruky”, a taky že ano, najeli jsme za tuto sezónu přes 3000 km. Zpětně ale lze říci, že dlouhé cesty utužily tým po stránce přátelství. Moravská skupina také svou úrovní basketbalu zvýšila naše sebevědomí, neboť původně jsme si nebyly jisté, jak to bude vypadat, ale až na několik výjimek jsme odvedli skvělou práci a odehráli vyrovnaná utkání. Dalším úkolem však bylo také si jednotlivá utkání, a čas strávený společně na cestách a na hotelích, užít co to jen jde.
V základní skupině Ligy U19 jsme skončili na 5.místě, následně v části nadstavbové, zvané "playout", jsme obsadili 4.místo a zajistili si tak setrvání v lize U19 i v příští sezóně 2023/2024. Hlavní cíl sezóny 2022/2023 byl tedy splněn. Dokonce byly splněny i cíle dílčí, tedy si zápasy užít.
Sezónu tedy hodnotíme kladně a holkám moc děkujeme za jejich práci. Až na výjimky šlo vše hladce a byla radost s holkami pracovat.