Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Instagram BK Studánka PardubiceFacebook BK Studánka PardubiceYouTube kanál BK Studánka Pardubice

Výsledky

Výsledky zápasů

Skupina A

BK Studánka Pardubice

Žabiny Brno

Strabag Zlín

Body

Skóre Pořadí

Studánka Pardubice

46 : 47

144 : 15

3

190:62 2.

Žabiny Brno

47 : 46

88 : 14

4

135 : 60 1.

Strabag Zlín

15 : 144

14 : 88

2

29 : 232

 

3.

Studánka Pardubice x Žabiny Brno: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

Strabag Zlín x Studánka Pardubice: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

Žabiny Brno x Strabag Zlín: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

 

Skupina B

SBŠ Ostrava

DBaK Plzeň

Sokol Hradec Králové

Body

Skóre Pořadí

SBŠ Ostrava

77 : 54

66 : 85

3

143 : 139 2.

DBaK Plzeň

54 : 74

48 : 74

2

102 : 148 3.

Sokol Hradec Králové

85 : 66

74 : 48

 

4

159 : 116 1.

DBaK Plzeň x Sokol Hradec Králové: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

SBŠ Ostrava x DBaK Plzeň: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

Sokol Hradec Králové x SBŠ Ostrava: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

 

Skupina C

ŠBK Sadská

BK Strakonice

BŠ Tygři Praha

Body

Skóre Pořadí

ŠBK Sadská

68 : 51

43 : 66

3

 111 : 117 2.

BK Strakonice

51 : 68

41 : 67

2

92 : 135 3.

BŠ Tygři Praha

66 : 43

67 : 41

4

 133 : 84 1.

ŠBK Sadská x BŠ Tygři Praha: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

BK Strakonice x ŠBK Sadská: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

BŠ Tygři Praha x BK Strakonice: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

 

Skupina D

Basket Slovanka

Slovan Litoměřice

BSK TJ Jičín

Body

Skóre Pořadí

Basket Slovanka

67 : 35

71 : 37

4

 138 : 72 1.

Slovan Litoměřice

35 : 67

62 : 40

3

97 : 107 2.

BSK TJ Jičín

37 : 71

40 : 62

2

77 : 133 3.

Basket Slovanka x BSK TJ Jičín: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

BSK TJ Jičín x Slovan Litoměřice: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

Slovan Litoměřice x Basket Slovanka: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

Čtvrtfinále

Výsledek Postup do semifinále
Žabiny Brno ŠBK Sadská 47 : 48 ŠBK Sadská
Sokol Hradec Králové Slovan Litoměřice 45 : 39 Sokol Hr. Králové
BŠ Tygři Praha Studánka Pardubice 42 : 39 BŠ Tygři Praha
Basket Slovanka SBŠ Ostrava 68 : 37 Basket Slovanka

Žabiny Brno x ŠBK Sadská: fotogalerie za zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

Sokol Hradec Králové x Slovan Litoměřice: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

BŠ Tygři x Studánka Pardubice: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

Basket Slovanka x SBŠ Ostrava: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

Semifinále

Výsledek Postup do finále
ŠBK Sadská Sokol Hr. Králové 66 : 37 ŠBK Sadská
BŠ Tygři Praha Basket Slovanka 33 : 37 Basket Slovanka

ŠBK Sadská x Sokol Hradec Králové: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

BŠ Tygři Praha x Basket Slovanka: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

Finále

Výsledek Mistryně ČR 2022 Stříbrné medaile
Basket Slovanka ŠBK Sadská 50 : 51 ŠBK Sadská Basket Slovanka

Basket Slovanka x ŠBK Sadská: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

O 3.místo

Výsledek Bronzové medaile Čtvrté místo
BŠ Tygři Praha Sokol Hardec Králové 52 : 30 BŠ Tygři Praha Sokol Hradec Králové

BŠ Tygři Praha x Sokol Hradec Králové: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

Zápasy o 5. až 8. místo

Výsledek  Zápas o 5. místo Zápas o 7. místo
Žabiny Brno Slovan Litoměřice 59 : 30 Žabiny Brno Slovan Litoměřice
Studánka Pardubice SBŠ Ostrava 73 : 59 Studánka Pardubice SBŠ Ostrava

Žabiny Brno x Slovan Litoměřice: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

Studánka Pardubice x SBŠ Ostrava: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE

O 5.místo

Výsledek Páté místo Šesté místo
Žabiny Brno Studánka Pardubice 39 : 49 Studánka Pardubice Žabiny Brno

Žabiny Brno x Studánka Pardubice: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

O 7.místo

Výsledek Sedmé místo Osmé místo
SBŠ Ostrava Slovan Litoměřice 46 : 54 Slovan Litoměřice SBŠ Ostrava
SBŠ Ostrava x Slovan Litoměřice: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

Skupina o 9. - 12. místo

Strabag Zlín

DBaK Plzeň

BK Strakonice

BSK TJ Jičín

Body

Skóre Pořadí

Strabag Zlín

28 : 70

17 : 103

41 : 54

3

86 : 227 12.

DBaK Plzeň

70 : 28

44 : 59

36 : 40

4

150 : 127 11.

BK Strakonice

103 : 17

59 : 44

34 : 50

5

196 : 111 10.
BSK TJ Jičín 54 : 41 40 : 36

 

50 : 34

6 144 : 111 9.
Strabag Zlín x DBaK Plzeň: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE
BK Strakonice x BSK TJ Jičín: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE
DBaK Plzeň x BSK TJ Jičín: fotogalerie ze zápasu ZDE, zápis z utkání ZDE
Strabag Zlín x BK Strakonice: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE
Strabag Zlín x BSK TJ Jičín: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE
DBaK Plzeň x BK Strakonice: fotogalerie ze zápasu ZDEzápis z utkání ZDE

Konečné pořadí

Pořadí Tým Výhry Prohry Celkové skóre
1.  ŠBK Sadská 4 1 276 : 251
2. Basket Slovanka 4 1 252 : 228
3. BŠ Tygři Praha 4 1 260 : 190
4. Sokol Hradec Králové 3 2 271 : 273
5. Studánka Pardubice 3 2 351 : 202
6. Žabiny Brno 3 2 280 : 187
7. Slovan Litoměřice 2 3 220 : 257
8. SBŠ Ostrava 1 4 285 : 334
9. BSK TJ Jičín 3 2 221 : 244
10. BK Strakonice 2 3 288 : 246
11. DBaK Plzeň 1 4 252 : 275
12. Strabag Zlín 0 5 115 : 459

 

Nejlepší hráčka týmu

Tým Nejlepší hráčka
BK Studánka Pardubice Natálie Kavková
Sokol Hradec Králové Anna Fejksová
BSK TJ Jičín Natálie Řeháková
BŠ Tygři Praha Julie Kousalíková
Basket Slovanka Kristýna Civínová
SBŠ Ostrava Stella Výrková
Strabag Zlín Markéta Pařízková
Žabiny Brno Olga Rozsívalová
Slovan Litoměřice Johana Grindlerová
ŠBK Sadská Lucie Svobodová
BK Strakonice Bára Mrázová
DBaK Plzeň Sofie Dassy

 

MVP turnaje (nejužitečnější hráčka turnaje)

Jméno hráčky Tým
Anna Plačková ŠBK Sadská

 

All star tým turnaje "B"

 

Jméno hráčky Tým
Lilli Šímová DBaK Plzeň
Tereza Slámová Žabiny Brno
Bára Chrapková SBŠ Ostrava
Nela Vitíková BSK TJ Jičín
Valentýna Vyplelová Strabag Zlín

 

All star tým turnaje

 

Jméno hráčky Tým
Lucie Makovcová ŠBK Sadská
Tereza Svatoňová Basket Slovanka
Tereza Pantůčková BŠ Tygři Praha
Adéla Mlejnková Sokol Hradec Králové
Terezie Janovská BK Studánka Pardubice

 

Slavnostní zahájení 6.5.2022: fotogalerie ZDE

Autogramiáda 7.5.2022: fotogalerie ZDE

Slavnostní zakončení, 8.5.2022: fotogalerie ZDE