Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Instagram BK Studánka PardubiceFacebook BK Studánka PardubiceYouTube kanál BK Studánka Pardubice

U12 a dvě vítězství proti Brandýsu nad Labem

13.11
2021

Dnešní první zápas proti Brandýsu n. L. byl vzláštní tím, že k nám dorazila Česká Televize udělat z tohoto utkání reportáž do Zpráviček na Déčku. I když nám chybělo z důvodu karantény nebo zranění pět hráček ročníku 2010 , tak je skvěle zastoupily hráčky o rok mladší. První zápas holky vyhrálí 93:27. Některé akce byli potěchou pro oči, ale na některých utočných a obraných situací ještě musíme zapracovat. V tomto utkání se střelecky zaskvěle Tereza Horná 4 trojkami.

Body v tomto utkání: Horná 25, Matějková 21, Ciprová 12, Demčáková 11, Kavková 9, Zdobinská 8, Svědíková 3, Capoušková a Jelínková po 2, Hrdličková a Horáková 0.

Ve druhém utkání jsme vyhráli 83:13 , i když se hrálo v toto utkání čtvrtiny jen na 6 minut, tak 83 bodů je v tomto časovém pojetí super.

Body: Hrdličková 14, Matějková 12, Kavková, Horná, Jelínková, Ciprová a Demčáková po 8, Svědíková 5, Zdobinská, Horáková a Capoušková po 4.