Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Instagram BK Studánka PardubiceFacebook BK Studánka PardubiceYouTube kanál BK Studánka Pardubice

Tréninkový plán do konce října.

31.07
2023

Ahoj, tak s tréninkama to minimálně do konce října dobře nevypadá, a tak po týdnu válenda mám pro Vás tréninkový plán, který si budete plnit každá sama.

Plán je zaměřen především na návrat fyzičky a posílenívšech svalových oblastí. 

Samozřejmě kdo má možnost, tak k tréninkovému plánu přidá hodně, hodně, hodně střelby a taky hodně, hodně, hodně driblinku (přidám sem videa), neboj se zapojit do tréninku rodiče, dát si pár přihrávek, ať ti při driblinku vypichují míč, ....

Prozatím je plán do konce října, pokud bude potřeba, vytvořím další plán, kde už ale počítejte s tím, že bude na basket zaměřen poněkud víc, ale předpokládám, že teď už bude mít míč doma každý, takže by to neměl být problém jako to byl v březnu/dubnu/květnu.

Vytvořila jsem tabulku (kterou Vám i pošlu do messengeru v PDF), kde si budete zaznamenávat každý den co jste udělali. Nedělejte to podle pořadí, jak to v tabulce je napsané, ale každá podle sebe. Tabulku si vytiskněte a pak nám ji přinesete. Bylo by dobré kdyby bylo minimálně 75% políček odškrtnuto, ale ne že se pak sejdeme a vy budete v šatně před tréninkem fajfkovat jak divý, snaž se to dodržovat, nepodváděj, podvádíš jen sama sebe. 

A teď už k tomu plánu:

Nejdřív se vždy lehce portáhnu, zahřeju!

Pokud chci vše najednou začnu během, anebo švihadlem, pak pokračuji posilováním.

Pokud si to budu plnit tak nějak celý den, vždy něco málo, ok, ale opatrně a vždy při posilování musí být příslušná svalová oblast zahřátá a připravená něco dělat.

Po všem vždy následuje pořádné PROTAŽENÍ! Pokud přidáš roller, ať už před nebo po, jedině dobře.

Kdo tabulce nebude rozumět, napište. 

#studánkatozvládne

 

Soubory ke stažení: 
  • tabulka_treninkovy_plan.png , velikost: 80 KB , datum poslední změny: 20.10.2020