Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

První zápasy U15

18.09
2020

BK Studánka Pardubice - ŠBK Sadská                                      35:85 (9:27 22:50 28:67)

Body: Zárubová 17, Hynková 5, Doležalová Aneta a Sejpalová po 3, Honyšová, Almonasy, Bartošová, Mikulecká a Pečinková po 2.

 

BK Studánka Pardubice - BK Brandýs nad Labem                   29:95 (6:24 14:46 23:74)

Body: Zárubová 13, Hynková a Honyšová po 4, Pešková, Vodvářková a Pečinková po 2, Bartošová a Doležalová Anežka po 1.

 

O uplynulém víkendu jsme na domácím hřišti odstartovali sezonu starších žaček. Bohužel nešťastná situace, která se udála během letní přípravy a holky musely do karantény se na hřišti dle očekávání projevila. Děvčata měla pouhých pár tréninků a přípravný zápas žádný. 

Pokynů bylo tedy minimum. Prakticky byl pouze jediný a to, aby děvčata bojovaly co jim síly stačí. Což se jim v sobotním utkání dařilo a ač je výsledek vcelku jednoznačný, nemůžu říct, že bych byl nespokojený.

To o nedělním utkání už říci nemohu. Soupeř neměl takovou kvalitu jako předchozí tým a ani mi nepřišlo, že by byl o tolik lepší, než my. Výsledek ale vypovídá o něčem jiném.

Holky hráli naprosto bez energie, bojovnost se vytratila a k tomu se ještě přidala tristní úspěšnost zpod koše. To, co chvílemi byly holky schopné nedat se nedá ani popsat. Ještě vetší problém byl v obraně, tam kdokoli se rozhodl nás přehrál. Výpomoc žádná a odstavení hráčky po střele jsem snad neviděl ani jednou za utkání. Tyto věci trochu přičítám vzniklé situaci, ale je to také o soustředěnosti, se kterou dámy do nedělního zápasu vstoupily. Každopádně víme na čem pracovat a do dalších utkání se pokusíme nastoupit s mnohem lepším herním projevem, než tomu bylo nyní.