Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Instagram BK Studánka PardubiceFacebook BK Studánka PardubiceYouTube kanál BK Studánka Pardubice

Pokyny k turnaji v Trutnově

03.10
2022

Ahoj posílám pokyny k turnaji od p. Kapitulčina.

Ahoj všem,

 

i přes zhoršujícící se situaci a navyšující se opatření jsme připraveni turnaj uspořádat dle původního rozpisu, potřebuji ale Vaši spolupráci.

 

S ohledem na nová opatření je bezpodmínečně nutné, aby:

 

Všichni měli roušky. Výjimkou jsou jen hráčky (a rozhodčí), které aktuálně mají zápas, nebo se na něj rozcvičují (roušky nemusí být ani na lavičce). Před zápasem, po zápase, na pohyb v šatnách, po chodbách a v hledišti jsou ale roušky nutné.

 

Diváci musí mít roušky po celou dobu. Zároveň prosím v hledišti o zachování rozestupů (místa je tam dostatek).

 

Jak je to přesně s trenéry si nejsem jistý. Můj předpoklad je, že v průběhu kaučování vlastního zápasu by mít nemuseli, jinak samozřejmě ve všech dalších případech ano (podobně jako hráčky). Ale to nevím jistě a čekám na výklad vlády, případně NSA.

 

Dejte prosím pro jistotu instrukce jak Vašim hráčkám, tak případně divákům. Nechceme zavírat hlediště, ale kdyby nebyly pokyny respektovány, tak bychom to museli (škola) udělat.

 

V šatnách pravidla tak, jak jsem sepisoval již minule - není možno si nechávat věci v šatnách mezi zápasy apod. Každý tým bude mít k dispozici šatnu 60min před zápasem a 30min po zápase. Klíče po opuštění šatny ponechte v zámku. Dezinfekce je k dispozici při vstupu do haly.

 

Nebude žádní společně vyhlášení, ceny předáme jednotlivým týmům v neděli vždy po odehraném zápase. Medaile pro úspěšné týmy budou předány kapitánce, a ta je následně rozdělí hráčkám (trenérům).