Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Instagram BK Studánka PardubiceFacebook BK Studánka PardubiceYouTube kanál BK Studánka Pardubice

Olympiáda dětí a mládeže 2022

29.06
2022
Olympiáda dětí a mládeže 2022 v Olomouckém kraji
 
Dívčí basketbal Pardubického kraje reprezentují na Olympiádě dětí a mládeže, která se koná v těchto dnech v Olomouckém kraji, hráčky našeho klubu (ročník narození 2008). Vedou je naši zkušení trenéři Roman Chocholouš a Katka Cibulková-Váňová.
 
V pondělí 27.6.2022 se nám tolik nedařilo. Nejdříve jsme prohráli 28:77 s výběrem Jihomoravského kraje a potom 48:68 se Středočeským krajem.
 
V úterý 28.6.2022 jsme si zlepšili chuť. Děvčata reprezentující Pardubický kraj porazila s velkým přehledem své soupeřky z kraje Libereckého. Výsledek 61:32 nám udělal velkou radost.
Hráčky do každého zápasu dávají maximum a užívají si každou minutu tohoto svátku mládežnického sportu. Trenéři pro ně mají jen slova chvály.
 
Ve středu 29.6.2022 nás čeká poslední zápas na letošní Olympiádě dětí a mládeže. V 9:30 poměříme síly s Jihočeským krajem. Držte nám palce.
 
Soupiska týmu děvčat, který reprezentuje Pardubický kraj:
Davídková Eliška , Fiedlerová Natálka, Havranová Barbora, Horná Nikola , Komárková Emma, Metyšová Bohdana, Mikulášová Kateřina , Myslíková Aneta, Pecinová Tereza , Ptáčková Laura, Roubíčková Vanessa, Zvolánková Adéla