Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Nejbližší zápasy

Datum zápasuKategorieLigaDomácíHosté
31.10.2020 - 12:30 Starší mini U13 SOP U13 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
BK Ústí nad Orlicí
31.10.2020 - 9:00 Mladší mini U12 SOP U13 B BK Studánka Padubice "B"
Místo zápasu: Sporťák
Sokol Vysoké Mýto
31.10.2020 - 12:00 Nejmladší mini U11 SOP U11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Místo zápasu: Kotlina
BK Studánka Padubice
31.10.2020 - 10:00 Nejmladší mini U11 SOP U11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Místo zápasu: Kotlina
BK Studánka Padubice
31.10.2020 - 10:45 Mladší mini U12 SOP U13 B BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
Sokol Vysoké Mýto
31.10.2020 - 14:15 Starší mini U13 SOP U13 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
BK Ústí nad Orlicí
01.11.2020 Nejmladší mini U11 OP U11 StČ BC Benešov
Místo zápasu: SH Benešov
BK Studánka Padubice
01.11.2020 Nejmladší mini U11 OP U11 StČ BC Benešov
Místo zápasu:
BK Studánka Padubice
01.11.2020 Nejmladší mini U11 OP U11 StČ BC Benešov
Místo zápasu:
BK Studánka Padubice
07.11.2020 - 13:00 Ženy I. liga BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Dašická
BC Benešov
07.11.2020 - 11:00 Kadetky U17 Liga U17 BK Studánka Padubice
Místo zápasu:
K2 Prostějov
07.11.2020 Starší mini U13 Liga U14 B BK Studánka Padubice "B"
Místo zápasu:
Basket Severočesko
07.11.2020 Nejmladší mini U11Přípravka Šmoulinka 2010-11 Horní Počernice
Místo zápasu: Horní Počernice
BK Studánka Padubice
08.11.2020 - 13:00 Ženy I. liga BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Dašická
Sokol Nusle
08.11.2020 Kadetky U17 Liga U17 K2 Prostějov
Místo zápasu: Sportcentrum DDM 1
BK Studánka Padubice
08.11.2020 Mladší žákyně U14 Liga U14 BK Studánka Padubice
Místo zápasu:
Basket Severočesko
08.11.2020 - 9:00 Mladší mini U12 SOP U12 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
BK Bizoni Náchod
08.11.2020 - 10:45 Mladší mini U12 SOP U12 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
BK Bizoni Náchod
08.11.2020 - 10:45 Mladší mini U12 SOP U12 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
BK Bizoni Náchod
14.11.2020 Juniorky U19 EXL U19 BA Sparta
Místo zápasu: Kuncova
BK Studánka Padubice
14.11.2020 Starší žákyně U15 Liga U15 BK Brandýs nad Labem
Místo zápasu: ZŠ Na Výsluní
BK Studánka Padubice
14.11.2020 Starší mini U13 SOP U13 BSK TJ Jičín
Místo zápasu: Sportovní areál
BK Studánka Padubice
14.11.2020 - 10:00 Nejmladší mini U11 OP U11 StČ BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
BC Slaný
14.11.2020 - 11:45 Nejmladší mini U11 OP U11 StČ BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
BC Slaný
14.11.2020 Starší mini U13 SOP U13 BSK TJ Jičín
Místo zápasu:
BK Studánka Padubice
15.11.2020 Juniorky U19 EXL U19 HB Basket Praha
Místo zápasu: SK Aritma
BK Studánka Padubice
15.11.2020 Starší žákyně U15 Liga U15 ŠBK Sadská
Místo zápasu: Hala ZŠ
BK Studánka Padubice
15.11.2020 - 9:00 Nejmladší mini U11 SOP U11 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
BK Pardubice
15.11.2020 - 10:45 Nejmladší mini U11 SOP U11 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
BK Pardubice
17.11.2020 Mladší žákyně U14Starší mini U13 Liga U14 BLiga U14 BK Studánka Padubice "B"
Místo zápasu:
BK Studánka Padubice
21.11.2020 Ženy I. liga BK Žabiny Brno B
Místo zápasu: Hala Kuncova
BK Studánka Pardubice
21.11.2020 Starší mini U13 Liga U14 B BK Studánka Padubice "B"
Místo zápasu:
BSK TJ Jičín
21.11.2020 Mladší žákyně U14 Liga U14 BK Studánka Padubice
Místo zápasu:
BK Loko Trutnov
21.11.2020 Mladší mini U12 SOP U12 Sokol Hradec Králové
Místo zápasu: Sokol HK
BK Studánka Padubice
21.11.2020 Mladší mini U12 SOP U12 Sokol Hradec Králové
Místo zápasu: Sokol HK
BK Studánka Padubice
22.11.2020 Ženy I. liga KP Brno B
Místo zápasu: Vodova 108
BK Studánka Pardubice
22.11.2020 - 14:00 Kadetky U17 Liga U17 BK Studánka Padubice
Místo zápasu:
Sokol Hradec Králové "B"
22.11.2020 Mladší žákyně U14 Liga U14 BK Studánka Padubice
Místo zápasu:
BSK TJ Jičín
22.11.2020 Starší mini U13 Liga U14 B BK Studánka Padubice "B"
Místo zápasu:
BK Loko Trutnov
28.11.2020 - 12:00 Juniorky U19 EXL U19 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Dašická
KP Brno
28.11.2020 Starší žákyně U15 Liga U15 BSK TJ Jičín
Místo zápasu: Sportovní areál
BK Studánka Padubice
28.11.2020 - 9:00 Starší mini U13 SOP U13 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
Sokol Hradec Králové
28.11.2020 - 18:30 Mladší mini U12 SOP U13 B BK NAPOS Vysoká n. L.
Místo zápasu: SH Vysoká
BK Studánka Padubice "B"
28.11.2020 Nejmladší mini U11 SOP U11 Basketbal TJ Svitavy
Místo zápasu: Felberova
BK Studánka Padubice
28.11.2020 - 17:00 Mladší mini U12 SOP U13 B BK NAPOS Vysoká n. L.
Místo zápasu:
BK Studánka Padubice
29.11.2020 - 12:00 Juniorky U19 EXL U19 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Dašická
BK Žabiny Brno
29.11.2020 - 11:15 Starší žákyně U15 Liga U15 Loko Trutnov
Místo zápasu: 3. ZŠ
BK Studánka Padubice
05.12.2020 Ženy I. liga Aritma Praha
Místo zápasu: SK Aritma Praha
BK Studánka Pardubice
05.12.2020 Kadetky U17 Liga U17 BK Ž abiny Brno "B"
Místo zápasu: Rosnička
BK Studánka Padubice
05.12.2020 Mladší žákyně U14 Liga U14 TJ Sokol Pečky
Místo zápasu:
BK Studánka Padubice
05.12.2020 Starší mini U13 Liga U14 B BC Kolín
Místo zápasu: SOU Spojů
BK Studánka Padubice "B"
06.12.2020 Kadetky U17 Liga U17 Jiskra Kyjov
Místo zápasu: Hala TJ Jiskra
BK Studánka Padubice
06.12.2020 Nejmladší mini U11Přípravka Šmoulinka 2010-11 Ostrava
Místo zápasu: Ostrava
BK Studánka Padubice
12.12.2020 Juniorky U19 EXL U19 USK Praha
Místo zápasu: SH Královka
BK Studánka Padubice
12.12.2020 - 9:00 Juniorky U19 NL U19 BK Studánka Padubice "B"
Místo zápasu: Sporťák
TJ Sokol Stěžery
12.12.2020 - 10:45 Juniorky U19 NL U19 BK Studánka Padubice "B"
Místo zápasu: Sporťák
TJ Sokol Stěžery
12.12.2020 Starší žákyně U15 Liga U15 BK Studánka Padubice
Místo zápasu:
Sokol Nusle
12.12.2020 - 14:15 Mladší mini U12 SOP U13 B BK Studánka Padubice "B"
Místo zápasu: Sporťák
BK Loko Trutnov
13.12.2020 - 13:00 Juniorky U19 NL U19 BK Studánka Padubice "B"
Místo zápasu: Sporťák
SK Basketbal Tišnov
13.12.2020 - 15:00 Juniorky U19 NL U19 BK Studánka Padubice "B"
Místo zápasu: Sporťák
SK Basketbal Tišnov
09.01.2021 Juniorky U19 NL U19 TJ Třebíč
Místo zápasu: Hala L. Pokorného
BK Studánka Padubice "B"
09.01.2021 Nejmladší mini U11 Kvalifikace U11 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
BSK TJ Jičín
09.01.2021 Nejmladší mini U11 Kvalifikace U11 Sokol Hradec Králové
Místo zápasu: Sporťák
BK Studánka Padubice
16.01.2021 Mladší mini U12 Kvalifikace U12 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
Sokol Hradec Králové
17.01.2021 Nejmladší mini U11Přípravka Šmoulinka 2010-11 HB Basket
Místo zápasu: HB Basket
BK Studánka Padubice
23.01.2021 Nejmladší mini U11 Kvalifikace U11 Sokol Hradec Králové
Místo zápasu: Jičín Sprotovní areál
BK Studánka Padubice
23.01.2021 Nejmladší mini U11 Kvalifikace U11 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Jičín sportovní areál
BSK TJ Jičín
30.01.2021 Mladší mini U12 Kvalifikace U12 Sokol Hradec Králové
Místo zápasu: Sokol HK
BK Studánka Padubice
07.02.2021 Nejmladší mini U11Přípravka Šmoulinka 2010-11 SŠB Pardubice
Místo zápasu: Studánka
BK Studánka Padubice
27.03.2021 Nejmladší mini U11 Kvalifikace U11 Sokol Hradec Králové
Místo zápasu: Sokol HK
BK Studánka Padubice
27.03.2021 Nejmladší mini U11Přípravka Šmoulinka 2010-11 BK Studánka Padubice
Místo zápasu: Sporťák
BK Studánka Padubice