Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Instagram BK Studánka PardubiceFacebook BK Studánka PardubiceYouTube kanál BK Studánka Pardubice

Hejbni se II

22.04
2021

Po úspěchu jarního projektu "Hejbni se a sbírej fanoušky" představila Česká basketbalová federace druhé pokračování s názvem "Hejbni se II a dojeď na kvaldu" Principem je opět podpořit fyzickou kondici i technické dovednosti všech basketbalistek a basketbalistů v době, která amatérskému sportu stále příliš nepřeje. A tím vyjádřit podporu oběma českým rprezentačním celkům. Začátek léta 2021 bude na reprezentační akce bohatý. Ženskou reprezentaci čeká EuroBasket ve Francii a Španělsku a na svěřence trenéra Ginzburga čeká olympijská kvalifikace v Kanadě.

Každý zúčastněný tým sbírá svou sportovní činností společně body (tzv. pohybové jednotky). Ty budou "vyměněny" za kilometry. Cílem je dostat se z hlavního města Česka do kanadské Victorie. Ale pozor! Cesta vede přes dějiště ženského EuroBasketu Štrasburk a Valencii. Čeká na nás celková vzdálenost 10 500 km.

BK Studánka Pardubice obhajuje celkem 3 vítězství za jarní části a samozřejmě se o přední příčky chceme poprat i tentokrát. Celá soutěž trvá 6 týdnů od 19.4. do 30.5. Tak držte našim děvčatům palce.

Podorbnější informace najdete na webu cz.basketball.