Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Instagram BK Studánka PardubiceFacebook BK Studánka PardubiceYouTube kanál BK Studánka Pardubice

Extraliga U19 : porážka na USK a výhra v Chomutově !!!

18.10
2021

V sobotu v hale na Královce jsme vzdorovali favoritovi utkání USK Praha pouze do poločasu (46:40), třeti čtvrtina se nám ale vůbec nepovedla (19:4) a bylo po zápase.

Malá produktivita a strašně velký počet zbytečných ztrát nás odsoudili až k příliš kruté porážce.

V nedělním utkání proti Chomutovu jsme jako již tradičně zaspali začátek utkání 15:4... Naštěstí jsme se ale včas probudili a 1.čtvrtinu jsme nakonec prohráli o jediný koš 22:20.

Po vyrovnaném průběhu 2.čtvrtiny jsme silnému soupeři v poločase utekli na vedení 37:32. Jenže 3.čtvrtina se nám střelecky opět nepovedla a soupeř šel  do tříbodového vedení 48:45. V poslední čtvrtině jsme v 36. minutě stále ještě  prohrávali o 5 bodů, 57:52, pak však přišla naše šňůra osmi bodů v řadě. A náš perně vybojovaný náskok jsme statečně drželi až do konce utkání.

Utkání se hrálo z obou stran s velkým nasazením a pochvala směřuje pro všechny naše hráčky.

Odměnou je pro ně skvělé vítězství a průběžné 7.místo v extraligové tabulce!!