Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Instagram BK Studánka PardubiceFacebook BK Studánka PardubiceYouTube kanál BK Studánka Pardubice

Basketbal a studium

Basketbal a studium na střední škole

Hrát na výkonnostní úrovni basketbal a studovat kvalitní střední školu?  V Pardubicích se tato kombinace nevylučuje, naopak. Na Sportovním gymnáziu Pardubice má dlouholetou tradici specializace „Dívčí basketbal“, kterou vede šéftrenér dívčího Basketbalového klubu Studánka Pardubice pan Roman Chocholouš. Ten je garantem špičkové sportovní úrovně této specializace.

Sportovní gymnázium poskytne všem hráčkám prvotřídní přípravu pro studium na vysoké škole. Je nepravdivým, byť bohužel stále ještě rozšířeným, mýtem, že studium na Sportovním gymnáziu v Pardubicích nepřipraví studenty kvalitně pro přijímací zkoušky na vysoké školy. Statistiky z posledních 10 let hovoří jasně – 97 % absolventů Sportovního gymnázia Pardubice je přijato ke studiu na VŠ.

K rozhodnutí začít studovat na Sportovním gymnáziu Pardubice vám může pomoci poznat tuto školu zblízka - Den otevřených dveří se v roce 2022 koná ve dvou termínech:

Čtvrtek 20. 10. 2022 od 15:00

Čtvrtek 24. 11. 2022 od 15:00

Podrobné informace o škole najdete na webových stránkách: www.sgpce.cz

Soubory ke stažení: