Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Z turnaje přípravek U 9 v Litoměřicích vezeme bronz

20.04
2019
Z turnaje přípravek v Litoměřicích vezeme bronzové medaile!!!
Turnaje se účastnilo 5 družstev - holky s Kladna, holky z Litoměřic , my a pak kluci s Kolína a Chomutova.
První zápas proti Kladnu byl jednoznačný i díky tomu, že už máme nějaké zkušenosti z turnajů šmoulinek.V tomto utkání se dočkala svého prvního zápasového koše Nela Capoušková. Výsledek 38:6
V druhém zápase jsme narazily na kluky s Kolína, který jsme sice prohráli, ale holky bojovali a makali a tak prohra 22:12 není žádná ostuda.
Ve třetím zápase jsme narazily na vítěze turnaje Chomutov. Po první čtvrtině to bylo 2:2, v poločase 8.2. Ale třetí čtvrtina nám nevyšla a tak jsme prohráli 34:2.
V posledním zápase jsme se utkali z domácími Litoměřicemi v přímém souboji o 3.místo a za ním si holky šly a vyhráli jsme 44:11.
Turnaje se zúčastnily hráčky(body v turnaji): Zdobinská 28,Horná a Šimůnková 16,Janovská 12,Marková 10, Svědíková 8,Hrdličková,Capoušková a Váňová po 2, Ryšavá,Horáková,Kavková a Lohynská 0,