Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

U15 na MČR - vynikající 3.místo!!!!!

02.05
2016

Semifinále : BK Studánka : BA Sparta Praha - 58:60 (30:36). Body: Jezdinská - 22, Šitancová - 16, Tabačková - 10, Pavlíčková - 5, Bílá - 3, Včelišová - 2.

Velice pohledný zápas, bohužel se špatným koncem pro nás. Košem v poslední vteřině jsme ztratili utkání ve kterém jsme si rozhodně prohrát nezasloužili. A smutek po utkání byl opravdu obrovský .

Zápas o 3.místo: BK Studánka . Sokol Hradec Králové - 58:53 (34:32). Šitancová - 17, Tabačková - 16, Jezdinská - 13, Pavlíčková - 7, Bílá - 5.

Ze sobotního smutku, jsme se naštěstí rychle oklepali. Protože, v boji o medaili nás čekalo východočeské derby se sousedním Hradcem Králové. Po vlažnějším začátku, hlavně v obraně, jsme postupně utkání začali kontrolovat a až na menší herní výpadky, které už přicházeli s únavou po náročném turnaji, jsme tento zápas dovedli do vítězného konce a mohli se tak zaslouženě radovat z bronzových medailí !!!!!

Nejlepším  obráncem mistrovství byla vyhlášena: Tereza Pavlíčková. Do nejlepší pětky se z týmu ,který obsadil 3.místo a porazil budoucího mistra ve skupině  nikdo nevešel!!!!!

Letošní velmi "zajímavou" sezónu , tak nakonec hodnotíme jako velice úspěšnou. Holky můžeme pochválit, protože po celé mistrovství předváděly velmi kvalitní výkony a k finále chyběl opravdu pověstný vlásek. Rozloučení se s kategorií U15, tak dopadlo téměř na jedničku!!!

Většina hráček se posouvá do kategorie kadetek U17. Čeká je extraliga a my věříme,že se dobře zapojí do úspěšného týmu. Mají pro to všechny předpoklady.

Roman a Honza