Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

U14 mají dohráno

09.04
2017

SBŠ Ostrava - BK Studánka Pardubice 89:22( 41:16)
Loučková 4, Kašparová 3, Tabačková 3, Vlašičová 2, Kopejtková 2, Sykáčková 2, Gharibová 2, Brožová 2, Boková 2

BK Havířov - BK Studánka Pardubice 90:58(46:34)
Gharibová 14, Loučková 11, Brožová 10, Boková 6, Kalousková 6, Kopejtková 4, Kašparová 4, Jochová 2, Kusá 1

O víkendu jsme odehrály poslední zápasy EXL U14. V sobotu jsme zápas hned od začátku nezvládly, zaskočila nás agresivní obrana soupeře a celý zápas jsme se nezmohly na žádný odpor a podle toho taky vypadal konečný výsledek 90:22. V zápase bylo dost situací, kdy běžely tři hráčky soupeře na jednu naší bránící a my jsme se pouze koukaly. Vůbec jsme si nepomohly v obraně, bohužel jsme si každá hrála co jí napadlo a tak to opravdu v této kategorii už nepůjde.

Přespávaly jsme v Havířově a měly jsme večer dostatek času si celý zápas rozebrat a na nedělním utkání to bylo znát. Bojovaly jsme od začátku zápasu o každý míč, bohužel jsme dělaly chyby z nepozornosti a přehnané snahy ubránit, ale to se stane a časem tyto chyby odstraníme. Ale byl to výkon za který dneska holky dostaly pochvalu i když jsme nakonec prohrály o 32 bodů, tak jsme na hřišti nechaly maximum a tak má každý zápas vypadat.

Bohužel jsme skončily v tabulce na 8. místě a na příští sezónu si musíme zajistit postup do ligy žákyň až v kvalifikaci, první kolo kvalifikace je v termínu 26.-28.5. a druhé kolo kvalifikace 10.-11.6. Pokud v prvním kole kvalifikace budeme první, na druhé kolo nemusíme a postupujeme.
Ještě je možné, že se přihlásí do kvalifikace méně družstev a postoupí všichni přihlášení. Přihlášky do kvalifikace jsou do konce dubna, pak budeme vědět více.