Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Studánka - USK : 3:2 !!!!! Postup na MČR U19 je náš !!!!

04.04
2019

Páté rozhodující utkání se hrálo  celou dobu podle našich not. Už po první čtvrtině jsme naznačili , že to s postupem myslíme vážně a po 10. minutách svítilo na tabuli až neuvěřitelné skóre 22:4 !!  V poločase byl stav utkání 39:17.

O přestávce jsme si řekli , že postup si už nemůžeme nechat sebrat. Ve 3.čtvrtině jsme zkušeně odrazili poslední nápor zaskočeného soupeře a do poslední čtvrtiny jsme šli s luxusním náskokem 28 bodů!!. I poslední čtvrtinu jsme odehráli ve velice slušném tempu a konečný výsledek tohoto důležitého zápasu je zcela jednoznačný 83:52 !!!! V dnešním utkání se mimořádně dařilo Tabis s Bětkou (27 a 25 bodů) , ale pochvalu zaslouží celý tým , který šlapal jak švýcarské hodinky.

Vítězství znamená postup na MČR v Praze . Které proběhne 13.4 - 14.4. 2019 v hale BA Sparta Praha.

Holkám patří poděkování a  obrovská gratulace za neuvěřitelné výkony v celém play-off .