Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Semifinále 1.ligy žen Studánka - Mladá Boleslav - 1:1 na zápasy.

08.04
2019

V sobotním zápase se nám nedařilo příliš střelecky a domácí v pohodě zvítězili o 12 bodů.

Střelecká mizérie pokračovala i v neděli a zdálo se , že Boleslav vyhraje i druhé domácí utkání.

Když ve 28.minutě utkání svítilo na tabuli skóre 52:32  pro domácí , nikdo asi nečekal, že utkání ještě dovedeme do vítězného konce.

Jenže za posledních 12.minut jsme dokázali soupeři nasázet neuvěřitelných 42 bodů!! Najednou nám padlo úplně všechno a z utkání bylo drama  až do poslední sekundy ve které se prosadila Zuzka Šitancová dvoubodovým pokusem.

Série se tedy za stavu 1:1 stěhuje do Pardubic . Třetí a čtvrté utkání odehrajeme 27.-28.4.2019 v hale na Dašické.