Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

První dva zápasy play-out U17 odehrány. Pochvalu si holky zaslouží i za prohry.

07.04
2019

V sobotu, po příjezdu do haly Chomutovských Levhartic, nás čekal pohled na MČR ve wrestlingu, a nejspíš nás tato bojová atmosféra vtáhla, protože na hřišti jsme všechny bojovaly co to jen šlo. I přesto, že v hale bylo cca 77oC a bylo nás pouze 8, řekly si holky, že když už jely těch 230 km, tak to nenechají jen tak být, a od začátku do konce makaly jak divý. Rozhodly se proměňovat vyložené šance na méně pokusů, než je u nás zvykem a také se rozhodly, že dají na mé rady a budou se snažit hrát agresivně na míč, což některé Levhartice celkem dost rozhodilo. V naší hře převládal jasně daný systém a minimum zmatků, což vedlo k poměrně vyrovnanému skore, které nám pak bohužel uteklo kvůli skvěle zvládnutým rychlým protiútokům Levhartic a naší "NEKOMUNIKACI". Nakonec zápas skončil 76:44.

V neděli nás čekaly Levhartice u nás doma, a musím říct, že holky mě opět moc mile překvapily. Od začátku do konce nechávaly na hřišti vše, bohužel jsme chvílemi chtěly až moc, takže jsme se vyprdly na nějaký nacvičený systém, který vycházel, ať už v obraně kdy jsme zbytečně čekaly na faul až k zakončení (asi aby si hráčka mohla ke koši dát ještě jako bonus TH :D ), nebo v útoku kdy jsme se rozhodly párkrát zbytečně najet mezi 3 hráčky. Většinou jsme si ale mezi čtvrtinami, nebo o time-outech, řekly čeho se budeme vyvarovat a následně to dodržovaly. Párkrát nás rozhodilo strkání protihráčk, které často mohlo být rozhodčím vyhodnoceno jako nesportovní faul, ale  Tento zápas skončil 49:73, takže se dá říct, že téměř stejně jako ten sobotní. 

Abych to nějak shrnula, tak holky mají ode mne opravdu pochvalu, protože až na nějaké chybičky, se opravdu snažily hrát naši hru, a daly do toho SRDÍČKO. A ještě mě moc těší, že i přestože Roman s námi ani na jeden zápas nebyl, tak jsme to společně s holkama zvládly skvěle!