Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Přípravný turnaj Mini Kra-Kož Cup 2018

04.06
2019

v Termínu 7.9.-9.9.2018 se zúčastníme přípravného turnaje v Kožlanech.

Nominace: Pezinková, Al Monasy, Tabačková, Křížková, Kopejtková, Sykáčková, Kalousková, Maxová, Kotašková, Martínková, Vlková

Jelikož je to od Pardubic dost daleko, tak v Kožlanech budeme spát, a to na karimatkách ve spacáku. Do Kožlan pojedeme vlakem, pak tramvají, pak autobusem a pak znovu autobusem. Čas odjezdu ještě upřesním společně s přesnou částkou, která se bude vybírat (počítejte přibližně 700,-Kč= doprava tam i zpět, 2x nocleh, 2x oběd, 1x večeře). V Kožlanech budeme mít na sobotu zařízený oběd a večeři, ke snídani poprosím jak na sobotu, tak i na neděli nějakou buchtu, kdo by měl čas upéct, v neděli budeme mít také zařízený oběd. 

S sebou oba dva dresy, boty, převlíkačku, přezůvky do haly, jídlo na pátek protože hrajeme až ve 20:00 (+buchta), nějaké kapesné. 

Na cestu zpět bych chtěla poprosit o 2x auto pro 4 děti, pak 1x auto pro 3 děti a mě, pokud opět auta nebudou, tak se vrátíme do Pardubic okolo půlnoci v neděli, kdo přijede autem, prosím napšte mi SMS. Předpokládáný konec turnaje je v neděli okolo 16:00. 

ROZPIS ZÁPASŮ:

Pátek:

20:00- SLOVAN Litoměřice x BK STUDÁNKA Pardubice

Sobota:

9:00- SOKOL Kladno x BK STUDÁNKA Pardubice

15:00- BK STUDÁNKA Pardubice x DBaK Plzeň

Ostatní zápasy budou podle výsledků ve skupině.