Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Pozvánka na víkend

15.11
2016

V sobotu i v neděli dopoledne bude pardubická hala Dašická svědkem velmi zajímavých utkání ženského basketbalu. Týmy žen a mladších dorostenek BK Studánky čekají hodně důležité souboje, slibující napínavou podívanou. Ženy by se velice rádi odlepily ode dna prvoligové tabulky a dvě vítězství potřebují jako sůl. Náboj do obou utkání dává fakt, že oba naši soupeři na tom jsou podobně, jako my. Lokomotiva Liberec je bez vítězství poslední a Sokol Nusle na 9. příčce má o jedinné vítězství více.

V extralize kadetek se bude hrát o druhý pól tabulky. V sobotu na naše 17. leté naděje čeká letos prozatím neporažená BA Sparta a v neděli nepříjemný soupeř Basket Slovanka, který se průběžně drží na špici tabulky. Kadetky ještě ve středu čeká dohrávka odloženého utkání s BK Loko Trutnov.

Přijďte zafandit na Dašickou, tentokrát budeme vaší podporu potřebovat víc, než kdy jindy! Po oba dny je vstup zdarma :-)

Kadetky:

Středa 16.11. 18:15    BK Loko Trutnov

Sobota 19.11. 9:00     BA Sparta

Neděle 20.11. 11:00   Basket Slovanka

Ženy:

Sobota 19.11. 11:00   TJ Lokomotiva Liberec

Neděle 20.11. 9:00     Sokol Nusle