Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Poslední zápasy nejmladší mini OP U11

16.04
2018

Poslední zápasy OP U11 oblasti Středních Čech byly tento víkend dohrány a děvčata si zajistila 5 místo. Odehrály v sezoně 16 zápasů a spolu se soutěží Šmoulinky jistě všichni již vidíme světlo na konci tunelu a hlavně už konec. Únava a nechuť bojovat je vidět i na hřišti, oproti minulému týdnu, kdy se hrálo v Kladně. Hra nesmí být o pár hráčkách, které udávají tempo zápasu a ostatním zajišťuje jistotu. Některé ani ten faul neudělají, takže nejsou vidět na hřišti ani v zápisu.

Dlužím výsledky z minulého týdne, kdy děvčata mohla být se svým výkonem spokojena. Výhra v obou zápasech. 32:44 a 26:36.

Novotná10, Doležalová 9, Fiedlerová 7, Myslíková, Harantová, Oremová 4, Vodvářka 3, Pecinová 2

Novotná 8, Myslíková 7, Horná 5, Fiedlerová, Vodvářka, Doležalová, Pecinová 4

Tento víkend nespokojenost. Sobota zápasy v Mladé Boleslavi bez hráček 2007, výsledek předpokládaný. Neděle zápas s Čelákovicemi měl být hratelný a hra přinejmenším vyrovnaná. To se nestalo. U obou soupeřů bojovnost, u nás odevzdanost. Snad je to opravdu jen únavou v závěru sezony. Střelba mizerná, přihrávky nesmyslné, některé hráčky rychlostí nezařadí ani trojku, doskok viděn jen u soupeřů. 

Prohra s Mladou Boleslaví oba zápasy. 86:27, 74:26.

Horná 15, Pecinová 4, Svačinová, šafránková, Komárková, Myslíková, Novotná, Zvolánková 2, Hynková 1

Novotná, Svačinová 6, Šafránková, Myslíková 4, Hrdličková, Pecinová, Havranová 2

Prohra s Čelákovicemi oba zápasy. 21:57 a 28:37

Svačinová 5, Pešková 4, Myslíková, Vodvářka, Pecinová, Doležalová, Oremová, Novotná 2

Harantová 10, Svačinová 5, Šafránková, Doležalová 4, Vodvářka 3, Novotná 2