Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Po prázdninách pokračovala extraliga kadetek

24.02
2015

Nemocemi a prázdninymi zdecimovaný tým se chtěl o víkendu v Brně pokusit o zázrak. Bohužel jsme mu ale nešli naproti a v sobotním zápase s Valosunem jsme extraligový zápas začali v tempu mladších minižákyň. "Bohužel" se nám v úvodu dařilo střelecky, takže jsme se "přesvědčili", že "dneska běhat nemusíme, půjde to samo"..... Proti tomuto názoru ale byly hráčky Valosunu, které na tempu přidaly a druhou čtvrtinu vyhrály o 16 bodů!!! O přestávce jsme si řekli, že to ještě zkusíme, začali jsme konečně hrát, ale ztrátu z jediné prohrané čtvrtiny v celém utkání jsme už smazat nezvládli...

V neděli jsme jeli do Rosničky s touhou překvapit. Sedm hráček (jedna po cca 30 minutách předchozího ligového duelu) nastoupilo do utkání nebojácně a v první půli hledající se Brno docela trápilo. Domácí lídr extraligové tabulky nás evidentně podcenil, ale my jsme, co se nasazení a přístupu týká, předváděli zcela jiný výkon než v sobotu. Po dvou čtvrtinách jsme prohrávali o dva body. Po pauze se vcelku očekávaně projevila větší kvalita týmu domácích a především únava našich hráček. Škoda jen, že jsme k oběma víkendovým zápasům nepřistoupili stejně..... Jsem přesvědčen, že víkendových bodů mohlo být více. Ale....

VALOSUN KP Brno - BK Studánka Pardubice 63:52 (16:16 38:22 51:36) Body: Šotolová Karolína 18, Šotolová Kristýna 13, Holubová Markéta 8, Staníčková Monika 8, Dohnalová Barbora 3, Vejdovská Barbora 2

BK SŠMH Brno - BK Studánka Pardubice 78:50 18:11 29:27 51:37 Body: Vejdovská Barbora 17, Šotolová Karolína 11, Holubová Markéta 8, Staníčková Monika 5, Šotolová Kristýna 4, Večeřová Tereza 3, Koutská Pavla 2