Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Play-off U17 startuje. Přijďte nás podpořit!

20.03
2017

Nadcházející víkend bude patřit v hale Dašická basketbalu. Startuje play-off extraligy kadetek, tedy hráček do 17. let. Hráčky domácí BK Studánky, kterým po základní části patřila třetí příčka, hostí šestý tým, sousední Sokol Hradec Králové.

Play-off v této soutěži se hraje na tři vítězná utkání a jako lépe postavený tým po dlouhodobé části má výhodu domácí palubovky v prvních dvou utkáních pardubický celek. Vítěz série postupuje na MČR které se bude hrát jako turnaj čtyř na konci dubna v Brně.

První zápas play-off  se odehraje v sobotu 25. března od 11. hodin, druhý pak v neděli 26. od 10:00. Hráčky Studánky budou hájit domácí neporazitelnost. Naposledy si v Pardubicích na umu domácích hráček vylámal zuby vítěz základní části celek SŠMH Brna. "Tým je dobře připraven, nikdo by nám neměl chybět a o Final four se chceme poprat", říká trenér domácího celku Roman Chocholouš. "Žádná procházka růžovým sadem nás ale nečeká", dodává. "Je potřeba si uvědomit sílu soupeře a nepodlehnout uspokojení po základní části. Teď začíná naprosto jiná soutěž", varuje trenér. "Hradecké Lvice patří k tradičním soupeřům, holky se navzájem perfektně znají a těžko budeme jeden druhého něčím překvapovat".

V téhle čtvrtfinálové sérii lze očekávat špičkový basketbal dané kategorie, na palubovce se bude prohánět hned 15! hráček, které ve své kariéře již stačily nahlédnout do některých z mládežnických reprezentačních výběrů.

Budeme rádi za velikou podporu hlediště. Přijďte nás podpořit, věřte, že bude na co koukat! Vstup je zdarma.

 

Rozpis play-off

1.    Kolo - Sobota 25. 3. od 11:00 hala Dašická, Pardubice

BK Studánka Pardubice – Sokol Hradec Králové

2.    Kolo - Neděle 26. 3. od 11:00 hala Dašická, Pardubice

BK Studánka Pardubice – Sokol Hradec Králové

 

3.    Kolo - Sobota 8. 4. Hradec Králové

Sokol Hradec Králové - BK Studánka Pardubice

4.    Kolo - Neděle 9. 4. Hradec Králové

Sokol Hradec Králové - BK Studánka Pardubice

5.    Kolo - Středa 12. 4. hala Dašická, Pardubice

BK Studánka Pardubice – Sokol Hradec Králové