Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Píchly jsme do vosího hnízda

23.03
2017

V úterý 21.3 jsme odehrály odložený zápas proti Sadské a využily jsme domácí palubovky. Celý zápas byl boj, i přestože rozhodující byl začátek, kde jsem si zajistily vedení o více než 12 bodů. S porovnáním středečního zápasu v Sadské, se v úterním zápase holky ničeho nezalekly a šly do toho opravdu po hlavě. Vedení od začátku zápasu jsme si výborně pohlídaly až do konce, takže se žádné drama nekonalo a my měly prostor na zkoušení postupných útoků a signálů. Bylo vidět, že volné pondělí holkám jedině prospělo, byly o dost dravější a praly se o každý míč, na hřišti nechaly vše co mohly. Věřím, že po porážce ,,lídra‘‘ tabulky nás už nic nezastaví (74:44- Natálka 16, Klárka 16, Babet 12, Andul 6, Bety 6, Kamča 4, Anja 4, Iva 4, Tabač 2, Nikča 2, Barča M. 2)

Také nám teď asi bude ve výkonech pomáhat zasloužená jistota účasti na MČR, kterého se zúčastníme v prvním květnovém víkendu. Holky mají opět obrovskou pochvalu za bojovnost, dokonce se lehce zlepšujeme ve dvojtaktech a ostatních střelách z podkoše, které ještě musíme do mistrovství dopilovat spolu s postupným útokem. Zasloužená výhra, Holky! Jen tak dál!