Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

OP U 12 v Kolíně

13.01
2018

Do Kolína jsme odjížděli s tím, že to budou těžké a vyrovnané zápasy.Na podzim jsme první vyhráli o 4 body a druhý dokonce prohráli.V prvním zápase bylo znát,že jsme byli dřív od rána na nohou a domácí v první čtvrtině působily ještě trochu ospalým dojmem. První čtrtku jsme vyhráli 4:20. A vlastně jsme v obouch zápasech vyhráli každou čtvrtinu.Holky zaslouží pochvalu za bojovnost, některé i za obranu . První zápas jsme vyhráli o 41 bodů, druhý pak o bodů 39.

První zápas: 31:72 Body- Káťa Rulcová 17 TH 6/1,Šánová Viky 16,Vodvářková Anet 12,Pečinková Šárka 7 TH 2/1,Stejskalová Anet 6,Doležalová Anežka 4,Almonasy Valentýna 4 TH 1/0,Harantová Marketa 4,Doležalová Anet 2 TH 2/0, Sejpalová Amálka,Svačinová Káťa a Pešková Káťa 0

Druhý zápas: 40:79 Body-Káťa Rulcová 18 TH 1/0,Vodvářková Anet 14,Šánová Viky 10,Doležalová Anežka 10,Doležalová Anet 8,Pečinková Šárka 8,Stejskalová Anet 6,Almonasy Valentýna 3 TH 4/1, Sejpalová Amálka 2 TH 2/0,Harantová Markéta,Svačinová Káťa a Pešková Káťa 0