Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Obě derby jsme zvládli a juniorky na podzim vládnou východním Čechám!!!!!

26.11
2018

V sobotu nás čekalo derby v Hradci Králové. Zápas se nám povedl po všech stránkách a soupeři jsme tentokrát nedali žádnou šanci. Vedli jsme po celé utkání . Hradec nestíhal a konečné skóre 71:49 odpovídá průběhu hry a předvedeným výkonům. Utkání jsme zvládli na jedníčku a je jen škoda , že nehrajeme všechny zápasy s takovým nasezením a bojovností jako derby.....

V neděli jsme jeli na druhé východočeské derby do Trutnova. Zápas byl vyrovnaný do 26. minuty, pak nám soupeř odskočil na 12 bodů. Do poslední čtvrtiny jsme šli z 10-ti bodovou ztrátou a bylo jasné, že tentokrát  budeme muset o vítězství tvrdě zabojovat. Naštěstí pro nás soupeř neproměnil několik vyložených šancí , včetně trestných hodů a my jsme postupně dotahovali náskok až jsme šli do vedení 71:70. Pak soupeř opět neproměnil dvě šestky. A my jsme šli  po nesportovní a technické chybě házet 3 tresné hody Zuzka všechny 3  proměnila a vítězství 74:70 bylo naše. Dnes jsme vyhráli spíše se štěstím, ale za poslední čtvrtinu (22:8) jsme si 2 body zasloužili....