Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Nevydařený víkend U15

11.10
2015

V sobotu jsme brzy ráno hráli V Litomyšli . Negativa nebudu popisovat (nepíšu romány).Tak tedy shrnu všechna pozitiva. Hráli jsme v hezké hale....

Body: Šitancová 13 (Th 2/1), Zvancigerová 9 (Th1/1), Tabačková 8 (Th 4/4), Pavlíčková 6 (Th 2/0),  Neumanová.Martiníková,Kučerová po 4, Hetychová, Novotná po 2,Stěrbová 2 (4/0)

V neděli nás pak čekalo derby s Hradcem. Pod dojmem ze soboty jsme očekávali, že to bude o padesát i víc. Nakonec alespoň v prvé polovině to takové nekoukatelné nebylo. Alespoň nasazení děvčatům upřít nešlo.Nicméně nás doslova srážely naprosto zbytečné ztáty "všech" hráček , neproměňování tutovek zpod koše a spousty zbytečných osobních chyb obvzláště kolem půlící čáry, nebo na útočné půli.A naopak v tak vypjatém zápase nula chyb u druhých.Nicméně předvedená hra hlavně v prvé polovině nebyla až tak špatná a rozdíl 31 bodů je až dost krutý. Doufemejme , že se holky z průběhu zápasu poučí a zaberou na tréninku, aby  mohly porážku soupeřkám co nejdříve oplatit.

Body: Šitancová 16, Tabačková 9 (4/1), Štěrbová 8 (Th 2/0), Zvancigerová 7 (6/5), Pavlíčková 6 (Th 5/2), Kučerová 5 (1x3), Hetychová 3 (1x3)