Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Nejbližší zápasy

Datum zápasuKategorieLigaDomácíHosté
23.02.2019 Mladší mini U12 SOP U12 Vysoká nad Labem
Místo zápasu: Vysoká nad Labem
BK Studánka Pardubice
23.02.2019 Mladší mini U12 SOP U12 Vysoká nad Labem
Místo zápasu: Vysoká nad Labem
BK Studánka Pardubice
23.02.2019 Ženy I. liga Sokol Nusle
Místo zápasu: Praha
Studánka Pardubice
23.02.2019 Ženy I. liga Sokol Nusle
Místo zápasu: Praha
Studánka Pardubice
23.02.2019 Kadetky U17 EXL U17 BK Chomutov
Místo zápasu: Chomutov
BK Studánka Pardubice
23.02.2019 Kadetky U17 EXL U17 USK Praha
Místo zápasu: Chomutov
BK Studánka Pardubice
23.02.2019 Kadetky U17 NL U17 BŠ Tygři Praha
Místo zápasu: Praha Jeneč
BK Studánka Pardubice
23.02.2019 Kadetky U17 NL U17 BŠ Tygři Praha
Místo zápasu: Praha Jeneč
BK Studánka Pardubice
24.02.2019 Ženy I. liga USK Praha
Místo zápasu: Praha
Studánka Pardubice
24.02.2019 Přípravka Šmoulinka 2009-10 BŠ Tygři Praha
Místo zápasu: Praha Jeneč
BK Studánka Pardubice
24.02.2019 Nejmladší mini U11 Šmoulinka 2008 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu:
hosté
02.03.2019 Starší mini U13 SOP U13 BK Trutnov
Místo zápasu: Trutnov
BK Studánka Pardubice
02.03.2019 Starší mini U13 SOP U13 BK Trutnov
Místo zápasu: Trutnov
BK Studánka Pardubice
02.03.2019 Juniorky U19 EXL U19 Studánka Pardubice
Místo zápasu: Hala Dašická
Loko Trutnov
03.03.2019 Starší mini U13 OP U13 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium Pardubice
AŠ Mladá Boleslav
03.03.2019 Starší mini U13 OP U13 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium Pardubice
AŠ Mladá Boleslav
03.03.2019 Juniorky U19 EXL U19 Studánka Pardubice
Místo zápasu: Hala Dašická
Sokol Hradec Králové
09.03.2019 Mladší mini U12 SOP U12 PLAY OFF
Místo zápasu:
PLAY OFF
09.03.2019 Kadetky U17 EXL U17 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
SBŠ Ostrava
09.03.2019 Kadetky U17 EXL U17 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
BK Havířov
09.03.2019 Kadetky U17 NL U17 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Základní škola Studánka
Aritma Praha
09.03.2019 Kadetky U17 NL U17 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Základní škola Studánka
Aritma Praha
16.03.2019 Starší mini U13 SOP U13 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium Pardubice
Týniště nad Orlicí
16.03.2019 Starší mini U13 SOP U13 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium Pardubice
Týniště nad Orlicí
23.03.2019 Mladší mini U12 Kvalifikace U12 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium Pardubice
SŠB Pardubice
23.03.2019 Mladší mini U12 Kvalifikace U12 Turnaj BSK TJ Jičín
Místo zápasu: Sportovní gymnázium Pardubice
BK Studánka Pardubice
23.03.2019 Kadetky U17 EXL U17 Sokol Hradec Králové
Místo zápasu: Sokolovna HK
BK Studánka Pardubice
23.03.2019 Kadetky U17 NL U17 Sokol Stěžery
Místo zápasu: Sokol Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
24.03.2019 Přípravka Šmoulinka 2009-10 OSK Olomouc
Místo zápasu: Olomouc
BK Studánka Pardubice
24.03.2019 Nejmladší mini U11 Šmoulinka 2008 Mladá Boleslav
Místo zápasu: Mladá Boleslav
BK Studánka Pardubice
30.03.2019 Starší mini U13 SOP U13 Sokol Nová Paka
Místo zápasu: Nová Paka
BK Studánka Pardubice
07.04.2019 Přípravka Šmoulinka 2009-10 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium Pardubice
hosté
07.04.2019 Nejmladší mini U11 Šmoulinka 2008 PORG Praha
Místo zápasu: Praha
BK Studánka Pardubice
28.04.2019 Přípravka Šmoulinka 2009-10 DDM Praha
Místo zápasu: Praha
BK Studánka Pardubice
28.04.2019 Nejmladší mini U11 Šmoulinka 2008 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium Pardubice
hosté
12.05.2019 Přípravka Šmoulinka 2009-10 SBŠ Ostrava
Místo zápasu: Ostrava
BK Studánka Pardubice
12.05.2019 Nejmladší mini U11 Šmoulinka 2008 BSK TJ Jičín
Místo zápasu: Sportovní hala Jičín
BK Studánka Pardubice