Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Nejbližší zápasy

Datum zápasuKategorieLigaDomácíHosté
30.08.2019 Mladší žákyně U14 Turnaj Turnaj Olomouc
Místo zápasu: Olomouc
BK Studánka Pardubice
30.08.2019 Starší žákyně U15 Turnaj Turnaj Kyjov
Místo zápasu: Kyjov
BK Studánka Pardubice
31.08.2019 Mladší žákyně U14 Turnaj Turnaj Olomouc
Místo zápasu: Olomouc
BK Studánka Pardubice
31.08.2019 Starší žákyně U15 Turnaj Turnaj Kyjov
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
01.09.2019 Starší žákyně U15 Turnaj Turnaj Kyjov
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
06.09.2019 Kadetky U17 Turnaj Turnaj Trutnov
Místo zápasu: Trutnov
BK Studánka Pardubice
06.09.2019 Nejmladší mini U11 Turnaj Turnaj Pardubice
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
07.09.2019 Kadetky U17 Turnaj Turnaj Trutnov
Místo zápasu: Trutnov
BK Studánka Pardubice
07.09.2019 Nejmladší mini U11 Turnaj Turnaj Pardubice
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
08.09.2019 Kadetky U17 Turnaj Turnaj Trutnov
Místo zápasu: Trutnov
BK Studánka Pardubice
08.09.2019 Nejmladší mini U11 Turnaj Turnaj Pardubice
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
13.09.2019 Juniorky U19 Turnaj Turnaj Trutnov
Místo zápasu: Trutnov
BK Studánka Pardubice
13.09.2019 Starší mini U13 Turnaj Turnaj Kyjov
Místo zápasu: Kyjov
BK Studánka Pardubice
13.09.2019 Mladší mini U12 Turnaj Turnaj Kyjov
Místo zápasu: Kyjov
BK Studánka Pardubice
14.09.2019 Juniorky U19 Turnaj Turnaj Trutnov
Místo zápasu: Trutnov
BK Studánka Pardubice
14.09.2019 Starší žákyně U15 NL U15 Pastelka MB
Místo zápasu: IX. ZŠ
BK Studánka Pardubice
14.09.2019 Starší mini U13 Turnaj Turnaj Kyjov
Místo zápasu: Kyjov
BK Studánka Pardubice
14.09.2019 Mladší mini U12 Turnaj Turnaj Kyjov
Místo zápasu: Kyjov
BK Studánka Pardubice
15.09.2019 Juniorky U19 Turnaj Turnaj Trutnov
Místo zápasu: Trutnov
BK Studánka Pardubice
15.09.2019 Přípravka Šmoulinka 2009-10 šmoulinka
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
21.09.2019 Ženy I. liga BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
ŠKO Energo Mladá Boleslav
21.09.2019 Mladší žákyně U14 Liga U14 ŠBK Sadská
Místo zápasu: Hala ZŠ
BK Studánka Pardubice
21.09.2019 Mladší mini U12 SOP U12 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
Sokol HK
21.09.2019 Nejmladší mini U11 Turnaj Turnaj Kyjov
Místo zápasu: Kyjov
BK Studánka Pardubice
22.09.2019 Ženy I. liga BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
B. Jablonec n. N.
22.09.2019 Mladší žákyně U14 Liga U14 BK Brandýs N.L.
Místo zápasu: ZŠ Na Výsluní
BK Studánka Pardubice
22.09.2019 Nejmladší mini U11 Turnaj Turnaj Kyjov
Místo zápasu: Kyjov
BK Studánka Pardubice
28.09.2019 Juniorky U19 EXL U19 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
OSK Olomouc
28.09.2019 Starší žákyně U15 NL U15 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: ZŠ Studánka
Biž. Jablonec N.N.
28.09.2019 Starší mini U13 SOP U13 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
Sokol Hradec Králové "B"
28.09.2019 Nejmladší mini U11 OP U11 StČ Basket Pastelka MB
Místo zápasu: IX. ZŠ
BK Studánka Pardubice
29.09.2019 Juniorky U19 EXL U19 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
BK Havířov
05.10.2019 Ženy I. liga BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
TJ OP Prostějov
05.10.2019 Kadetky U17 Liga U17 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
Basket Ostrava
05.10.2019 Mladší mini U12 SOP U12 SŠB Pardubice
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
06.10.2019 Ženy I. liga BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
BK Havířov
06.10.2019 Kadetky U17 Liga U17 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
SBŠ Ostrava B
06.10.2019 Mladší žákyně U14 Liga U14 AŠ Mladá Boleslav
Místo zápasu: Hala U Stadionu
BK Studánka Pardubice
06.10.2019 Přípravka Šmoulinka 2009-10 šmoulinka
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
12.10.2019 Juniorky U19 EXL U19 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
BA Sparta Praha
12.10.2019 Starší žákyně U15 NL U15 Sokol Hradec Kálové "B"
Místo zápasu: Sokol HK
BK Studánka Pardubice
12.10.2019 Starší mini U13 SOP U13 SK Týniště nad O.
Místo zápasu: Družstevní 936
BK Studánka Pardubice
12.10.2019 Mladší mini U12 SOP U13 B BK Studánka Pardubice "B"
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
Basket Litomyšl
12.10.2019 Nejmladší mini U11 SOP U11 BK Pardubice
Místo zápasu: Hala V Ráji
BK Studánka Pardubice
13.10.2019 Juniorky U19 EXL U19 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
BK Strakonice
13.10.2019 Nejmladší mini U11 OP U11 StČ BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
BC Slaný
19.10.2019 Ženy I. liga BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
KP Brno B
19.10.2019 Kadetky U17 Liga U17 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
BSK TJ Jičín
19.10.2019 Mladší žákyně U14 Liga U14 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: ZŠ Studánka
BA Sparta Praha
20.10.2019 Kadetky U17 Liga U17 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní hala Dašická
Sokol Nilfisk Hradec Králové B
20.10.2019 Mladší žákyně U14 Liga U14 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: ZŠ Studánka
BŠ Tygři Praha
26.10.2019 Juniorky U19 EXL U19 KP Brno
Místo zápasu: SH Rosnička
BK Studánka Pardubice
26.10.2019 Starší mini U13 SOP U13 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
Basket Lomnice nad P.
26.10.2019 Mladší mini U12 SOP U13 B SŠB Pardubice
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice "B"
26.10.2019 Nejmladší mini U11 OP U11 StČ Basket Říčany
Místo zápasu: SH Škroupova
BK Studánka Pardubice
27.10.2019 Nejmladší mini U11 SOP U11 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
BK Ústí n.L.
02.11.2019 Kadetky U17 Liga U17 K2 Prostějov
Místo zápasu: DDM
BK Studánka Pardubice
02.11.2019 Mladší mini U12 SOP U12 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
BVK Holice
03.11.2019 Přípravka Šmoulinka 2009-10 šmoulinka
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
09.11.2019 Starší mini U13 SOP U13 Loko Trutnov
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
09.11.2019 Mladší mini U12 SOP U13 B BK Studánka Pardubice "B"
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
TJ Jiskra Havl. Brod
09.11.2019 Nejmladší mini U11 OP U11 StČ BC Kolín
Místo zápasu: 1. ZŠ
BK Studánka Pardubice
10.11.2019 Nejmladší mini U11 SOP U11 Basket Litomyšl
Místo zápasu: SH U Plovárny
BK Studánka Pardubice
16.11.2019 Mladší mini U12 SOP U12 Královští Sokoli (HK)
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
23.11.2019 Starší žákyně U15 NL U15 Basket Slovanka "B"
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
23.11.2019 Starší mini U13 SOP U13 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
Sokol Nová Paka
23.11.2019 Mladší mini U12 SOP U13 B Basketbal TJ Svitavy
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice "B"
23.11.2019 Nejmladší mini U11 OP U11 StČ BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
TJ Sokol Kladno
24.11.2019 Nejmladší mini U11 SOP U11 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
Sokol HK "B"
30.11.2019 Mladší mini U12 SOP U12 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
BK Pardubice
01.12.2019 Přípravka Šmoulinka 2009-10 šmoulinka
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
07.12.2019 Starší žákyně U15 NL U15 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: ZŠ Studánka
BŠ Tygři Praha "B"
07.12.2019 Mladší mini U12 SOP U13 B BK Studánka Pardubice "B"
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
Královští Sokoli (HK)
07.12.2019 Nejmladší mini U11 Kvalifikace U11 Kvalifikace Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
Sokol HK
08.12.2019 Nejmladší mini U11 SOP U11 SŠB Pardubice
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
14.12.2019 Mladší mini U12 Kvalifikace U12 Kvalifikace
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
Sokol HK, TJ Jičín
21.12.2019 Přípravka Šmoulinka 2009-10 šmoulinka
Místo zápasu:
BK Studánka Pardubice
18.01.2020 Mladší mini U12 Kvalifikace U12 Kvalifikace
Místo zápasu: Sokol HK
Sokol HK, TJ Jičín
25.01.2020 Nejmladší mini U11 Kvalifikace U11 Kvalifikace HK
Místo zápasu: Sokol HK
Sokol HK
21.02.2020 Starší mini U13 Kvalifikace U13 Sokol Hradec Králové
Místo zápasu: Sokol HK
BK Studánka Pardubice
23.02.2020 Starší mini U13 Kvalifikace U13 BK Studánka Pardubice
Místo zápasu: Sportovní gymnázium
BSK TJ Jičín
14.03.2020 Mladší mini U12 Kvalifikace U12 Kvalifikace
Místo zápasu: Jičín Revoluční
Sokol HK, TJ Jičín