Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Nedělní kolaps juniorek

08.01
2018

Sobotní utkání extraligy juniorek se neslo v pardubické hale Dašická ve "vánoční atmosféře". S respektem k soupeři, Jablonec letos nemá tým, který by nás mohl potrápit a tak jsme doslova a do písmene dokráčely k povinnému vítězství.

BK STUDÁNKA PARDUBICE - TJ BIŽIUTERIE JABLONEC 77:38 (23:14 39:23 62:26) Body: Černohorská Natálie 15, Tabačková Pavlína 15, Šitancová Zuzana 14, Jezdinská Barbora 10, Šotolová Kristýna 10, Jochová Tereza 7, Pavlíčková Tereza 4, Hradecká Michaela 2

Co se stalo v neděli, ví asi jen samotné hráčky. První čtvrtina nic mimořádného nenaznačovala. Po "klasickém" ospalém úvodu, jsme začaly hrát naší hru a celkem pohodlně diktovaly tempo hry (21:11), poté ovšem nastal naprosto nepochopitelný kolaps! Naprosto odfláknuté utkání a zasloužená prohra. Co se vlastně stalo, budeme muset zjistit. Za tři čtvrtiny jsme daly pouhých 19! bodů a Slovanka si pohodově zatrénovala.....

BK STUDÁNKA PARDUBICE - BASKET SLOVANKA 40:72 (21:11 28:27 35:51) Body: Šitancová Zuzana 13, Šotolová Kristýna 10, Tabačková Pavlína 9, Šotolová Karolína 6, Pavlíčková Tereza 2, Černohorská Natálie 0, Hamaričová Pavla 0, Hradecká Michaela 0, Jezdinská Barbora 0, Jochová Tereza 0, Novotná Tereza 0