Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Liga U15 výhra

17.11
2015

V odvetě hrané  doma měly holky co hráčkám Kary vracet. Cílem bylo odčinit překvapivou prohru z minulého měsíce. Pozitivem navíc bylo to, že se podařilo téměř prakticky již všem děvčatům uzdravit a tak se trenérům po delší době nabízela možnost mnohem více zapojovat hráčky z lavičky.  Nicméně úvod utkání  nebyl zcela jednoznačný a po prvé čtvrtině to bylo o pouhé 3 body. Ve druhé části se děvčatům podařilo přeci jenom „odskočit“ a  navýšit vedení o čtrnáct bodů po prvé půli. Ve třetí čtvrtině jsme však vyhráli o pouhé dva bodíky. A tak rozhodnutí padlo až v samotném závěru, kdy pro změnu tentokráte odpadly naše soupeřky. Po výhře o dvacet bodů v polsední čtvrtině  svítilo na tabuli konečné skóre 84:48 svádějící k pocitu , že to bylo jednoznačné utkání. Ale soupeřky s námi byly schopné držet vyrovnanou hru prakticky tří čtvrtiny zápasu. My jsem jim k tomu vydatně napomáhali naší nedůslednou obranou  a již tradičně nízkou produktivitou střelby. Je až k nevíře kolik pokusů potřebujeme na jeden koš. Závěr poslední čtvrtky se pak hrál již téměř bez obran z obou stran a místy spíš připomínal zápas „ All star game“ nežli ligové utkání J .

Body : Zvancigerová 19 (Th 4/3), Jezdinská 13 (Th 3/1), Tabačková 12 (Th2/0),  Šitancová 11 (Zh 8/5), Pavlíčková 8, Neumanová 6, Novotná 5 (Th 1/1), Martiníková a Štěrbová 4, Včelišová 2, Hetychová 0.