Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Liga U15 v sobotu prohra v neděli výhra.

07.11
2015

V sobotu jsme hráli na Slovance. Pokud neproměňujete tutovky z pod koše, v obraném doskoku hoříte  a necháte si sázet spoustu bodů z druhých šancí , je to zaručený recept na prohru. S hrdostí můžeme říci, že ten už je  náš tradiční a když se ještě okoření občasnou zbytečnou ztrátou i malým nasazením, je to  věrný obraz dnešního utkání. Bohužel pokaždé, když se dařilo trochu srovnat hru a dotáhnout skóre našel se někdo kdo nedal sám pod košem,  pak přestal hrát a hned z protiútoku jsme inkasovali laciné body. A tak se to bohužel opakovalo prakticky až do konce utkání.

Jediným kdo dnes snesl přísnější měřítka tak byla Míša a jedna hráčka na vše nestačí.... Nakonec to známe, že?

Body: Zvancigerová 20 (Th 7/3 a 1 x3),  Kučerová 13 (Th 4/1), Šitancová 11 (8/5), Pavlíčková 3 (Th 6/3), Štěrbová a Včelišová po 2.

 

V nedělním utkání s Benešovem  jsme podali velice dobrý výkon v obraně. Pochvala pro celý tým.  V útoku to je však stále bída. Na každý koš potřebujeme příliš mnoho střel. Pokud nezlepšíme naši produktivitu budeme se v Extralize trápit s každým soupeřem.

Body: Šitancová - 17( Th 7/3), Zvancigerová -11( Th 2/1), Pavlíčková ( Th 2/2),Štěrbová a Tabačková ( Th 5/4) po 10, Kučerová - 8 ( 2/0), Novotná - 4 (Th 2/0)  a Včelišová - 3 ( Th 1/1).