Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Liga U15 dvě povinné výhry

25.10
2015

V sobotu jsme zahájili odvetné zápasy a přijely k nám soupeřky z Jičína .Hlavně v prvé půli jsme se dost trápili s tradičně špatným zakončením a tak  poločasový výsledek plus + 17 bodů příliš uspokojivý nebyl. Ve třetí čtvrtině se holkám podařilo konečně bodově odskočit a pak už dohrát v klidu celé utkání.

Body: Pavlíčková 18 , Tabačková 18 (2/0), Šitancová 15 (2/1), Štěrbová 10 (3/1), Zwancigerová 5 (4/1), , Kučerová 4, Novotná 4, Hetychová 3 (1x3), Dušková 2, Včelišová 2.

V neděli jsme pak nastoupili  k odvetě proti Litoměřicím , ale překvapivě navzdory rannímu začátku zápasu se nám tentokrát vstup do utkání povedl mnohem lépe a to především díky přesné ruce Zuzky. Po prvé čtvrtce byl stav 28 :6 a vypadalo to na stovku. Nicméně s přibývajícími minutami nás opět dostihla tradiční slabina  špatné zakončení a také nedobré nasazení a důraz v obraně v některých fázích hry měly za následek to , že po tak slibném úvodu nakonec prvá letošní stovka nepadla.

Body: Šitancová 30 (5/4 a 2x3), Zwancigerová 14 (6/5 a 1x3), Tabačková 12(2/2), Pavlíčková 11 (4/3), Kučerová 8 (2/0), Dušková 6, Štěrbová 4, Hetychová , Novotná  a  Včelišová po 2