Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Liga U15

20.09
2015

V sobotu naše hráčky  úspěšně vykročily do nové sezóny zápasem v Litoměřicích se skóre 35 : 78 Základní pětce se povedl vstup do utkání na výbornou a od začátku holky byly tím kdo si udával tempo hry a prakticky  držel vývoj zápasu ve svých rukou . Naše hra zcela určitě prostá chyb nebyla, obzvláště zakončování některých akcí „sama pod košem“ bylo infarktových  a zápas měl i několik hluchých míst , nicméně holky si zaslouží pochvalu za výkon i přístup k utkání.   Za zmínku stojí i několik perliček. Všech deset hráček se dostalo na palubovku a všechny se zapsaly i do střelecké listiny. Poměr faulů byl 13: 24. Hned tři hráčky ze základní pětky měly 5 osobních chyb. Ve druhé čtvrtině soupeřky daly jen dva koše ze hry,   házely 14 trestných hodů ,ale i tak nás výhra neminula smiley.

Body: Jezdinská 13 (TH6/3) , Neumanová 12, Kučerová 12 (TH 5/2, 6 bloků) , Šitancová 11 (TH 2/1), Pavlíčková 9 (TH 1/0,1x3), Štěrbová 5 (TH 2/1), Novotná 4, Tabačková 4 (TH 2/2), Zvancigerová 4, Hetychová 4,

V neděli po ránu holky hrály v Jičíně .Soupeřky podaly sympatický bojovný výkon , který jim povolila někdy až moc nedůrazná obrana ,nicméně naše výšková a i  věková převaha (soupeř měl téměř 2/3 hráček mladších) se projevila více než zřetelně, od stovky nás dělil pouhý jediný bodík a holky vyhrály s přehledem 44 : 99.Opět bodovala všechna děvčata a asi největším mínusem zápasu byl zraněný prst Zuzky ze začátku druhé čtvrtiny.

Body : Zvancigerová 24 (TH 2/0) . Pavlíčková 17 (TH 8/4 1x3), Štěrbová 17 (TH 2/1), Tabačková 12, Jezdinská 10, Kučerová 9 (TH 4/3), Šitancová 4, Hetychová 2,Neumanová 2, Novotná 2,