BK STUDÁNKA PARDUBICE - SOKOL NOVÁ PAKA 44:50(24:26)
Brožová 12, Svobodová 8, Rulcová 6, Kusá 6, Válková 2, Doležalová 2, Mejtská 2, Tůmová 2, Horáková 2, Vlková 2

Sokol HK PP - BK STUDÁNKA PARDUBICE 12:72(2:44)
Kusá 24, Svobodová 10, Kotašková 10, Brožová 8, Válková 5, Vlková 4, Klemová 4, Tůmová 4, Mejtská 2, Martínková 2, Rulcová 1

Výsledky druhý hrací den:

BK STUDÁNKA PARDUBICE - BK PROSEK 55:58(23:27)

Kusá 21, Svobodová 13, Brožová 8, Válková 4, Rulcová 4, Klemová 3, Vlková 2, Mejtská 2, Horáková 2, Doležalová 2

Bohužel tento zápas prohrál vstup do zápasu, protože prohrát první čtvrtinu 2:23 se nemůže stávat! Potom se postupně do hry dostával tým, který už jsme všichni poznávali - bojovnost a obrana, který byl na hřišti až do poloviny 4. čtvrtiny. Potom dorazil strach a bylo po zápase. Bohužel soupeř vyrovnal a holky potom chtěly až moc vyhrát. Není důležité vyhrávat každý zápas, ale naučit se prohrávat a z těch proher si vždy něco vzít. V tomto případě si pamatovat, že nástup do zápasu takovým způsobem nejde! Důležité je, že šanci dostaly všechny hráčky bez výjimky - od toho tento turnaj je. Každý musí umět prohrát - hráčky, trenéři a v neposlední řadě i rodiče, kteří by měli povzbuzovat i když se nedaří.

BA SPARTA - BK STUDÁNKA PARDUBICE 30:48(14:21)

Svobodová 12, Brožová 11, Kusá 10, Kotašková 9, Klemová 2, Tůmová 2, Rulcová 2

Odpolední zápas byl úplně jiný než ten ranní. Holky bojovaly od začátku až do konce. Všechny holky, jedna vedle druhé, hrály výborně a makaly celý zápas. Musíme holky moc pochválit. Holky vyhrály hlavně kvůli dobré obraně a bojovnosti.

Po večerním vítězství Sparty nad Prosekem jsme se umístili v tabulce na 2. místě, proto budeme zítra s holkama bojovat o 4. místo na turnaji.

V neděli 13.9. hrajeme v 9:30  a v 11:00 v malé tělocvičně na studánce. Vyhlášení výsledku proběhne ve 12:45.