Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

07.03
2015

BK Studánka Pardubice - BSK TJ Jičín 47:71(21:38)
Vlašičová 14, Víšková 12, Loučková 10, Stehlíková 5, Kalousková 4, Maxová 2

V dnešním zápase jsme předvedli sérii neproměněných dvojtaktů. Ve třetí čtvrtině jsme stáhli rozdíl až na 7 bodů. Ale bohužel i nadále jsme špatně brálili a dostávali jsme laciné koše, převedli jsme spoustu nepřesným a naivních přihrávek a tak zápas ani nemohl dopadnout jinak než vysokou prohrou.

BK Studánka Pardubice - BK Ústí nad Orlicí 48:50(18:26)
Stehlíková 11, Kašparová 10, Kalousková 10, Loučková 8, Brožová 4, Kusá 3, Víšková 2
V dnešním zápase jsme začali špatnou obranou, v útoku se nám nedařilo dávat jasné koše, špatně jsme doskakovali. První čtvrtku jsme prohráli 4:20, ale do poločasu jsme stáhli rozdíl na 8 bodů. Po třetí čtvrtce jsme prohrávali o 13 bodů, ale nakonec jsme rozdíl stáhli na 2 body.
Pokud chceme postoupit na přebor republiky musíme oba domácí zápasy vyhrát o více než jsme prohráli u soupeřů.