Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Kvalifikace nejmladší mini v Jičíně

07.02
2018

Krátké info k nedělni kvalifikaci v Jičíně. Dvě očekávané prohry. S Hradcem Králové prohra jasná,  s Jicinem jsme se drželi do poločasu.

S Hradcem nastup katastrofální. V první čtvrtině jeden bod z TH. Za celou hru 7 košů je hodne málo. Neproměněné TH a fyzicka  kondice nedostatečná. Skóre 16:72. Čekala bych trochu vice od tradičních tahounem 2007, ale ani ty se moc neprosadily. Oceňuji hráčky, které se nebojí najizdet do koše a jit si pro faul. Ale musi TH proměňovat.

S Jicinem naděje pouze do poločasu. Hra celkem vyrovnaná, chyby na obou stranách. Už se probraly i tahounky, ale treti čtvrtku jsem už raději vymazala z paměti, ta nás stála -22 bodů. Skóre 29:63.

I když se ceka prohra, hraju jak nejlépe dokážu, nevzdavam. Kdyz tohle prekoname, nabereme větší fyzicku, přidáme vice dravosti, drzosti a pravidelně tři tréninky v týdnu, tak to prostě jednou dopadne a vychodni Čechy jsou naše:-)