Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Kolínský pohár

11.09
2017
Na  turnaji v Kolíně , se  nám podařilo vyhrát všechny čtyři zápasy a získat tak Kolínský pohár.
Po krátké cestě vlakem nás čekal náš první(v tu chvíli jsme nevěděli,že i poslední ) soupeř z Benešova. První čtvrtinu bylo znát,že to byl pro holky první zápas po dlouhé době a první čtvrtinu jsme prohráli 4:10. Ve druhé už jsme hru vyrovnali . Třetí a čtvrtou čtvrtinu jsme soupeři dovolili vždy jen dva body a tím se zrodilo vítězství 30:18.
Body: Sandra Horáková 10, Káťa Rulcová 6,Šárka Pečinková a Viky Šánová  po 4, Anežka Doležalová,Anetka Vodvářková a Adélka Hrdličková po 2, Anetka Doležalová,Anetka Stejskalová, Káťa Pešková,Amálka Sejpalová,Markéta Harantová a Valentýna Almonasy 0.

Ve druhém zápase proti Mladé Boleslavi jsme jednoznačně vyhráli 10:51
Body: Káťa Rulcová 18,Sandra Horáková 10,Šárka Pečinková 6,Viky Šánová ,Anetka Stejskalová a Anetka Vodvářková po 4,
Anežka Doležalová 3,Anetka Doležalová 2,Adélka Hrdličková, Káťa Pešková,Amálka Sejpalová,Markéta Harantová a Valentýna Almonasy 0.

Po delší pauze nás čekal boj o finále s domácím Kolínem.Do poločasu jsme se trochu strachovali, když těsně před koncem díky 4 bodem v řadě jsme odskočily na 9 bodů od Kolína, ale v druhém poločasu jsme Kolínu dovolili jen 2 body a zvítězily 14:41.
Body: Sandra Horáková 9,Anežka Doležalová 8,Markéta Harantová a  Káťa Rulcová po 5, Šárka Pečinková ,Viky Šánová a Valentýna Almonasy po 4,,Anetka Stejskalová 2,Adélka Hrdličková, Káťa Pešková,Amálka Sejpalová,Anetka Doležalová a Anetka Vodvářková 0.

Ve finále nás čekal náš ranní soupeř Benešov , který v semifinále přehrál o dva body Brandýs nad Labem.Na hráčkách na obou stranách už bylo znát ,že je to jejich čtvrtý zápas během jednoho dne ,ale přesto jsme měli o nějaké síly navíc a každou čtvrtinu jsme zvyšovali náskok v průměru o 5 bodů . Finále jsme vyhráli 17: 37.
Body: Káťa Rulcová 14,Sandra Horáková,Šárka Pečinková a Anežka Doležalová po 4, Valentýna Almonasy 3,Adélka Hrdličková, Káťa Pešková,Markéta Harantová a Viky Šánová po 2,Amálka Sejpalová,Anetka Stejskalová,Anetka Doležalová a Anetka Vodvářková 0.

Hráčkou turnaje mvp byla vyhlášena Sandra Horáková.
Trochu nás zarazilo, že v týmu all stars nebyla vyhlášená žádná naše hráčka.