Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Kadetky v extralize U17 jako noc a den!

15.12
2014

Do sobotního utkání jsme vstoupili celkem bez respektu a jen nekoncentrovanost v konci první čtvrtiny nás připravila o slibný šestibodový náskok. Herní krize bohužel pokračovala i první tři minuty druhé části, kterou jsme soupeřkám i přes time-out darovali v poměru 0:12. Bohužel jsme si neporadili se zónovou obranou a do druhé půle jsme si nesli čtrnáctibodové manko. Poločasový pohovor přinesl částečný úspěch. Na Prosek jsme vyrukovali se stejnou zbraní a naše obrana soupeřkám povolila pouhé čtyři body. Bohužel jsme se trápili v koncovce a přes výborný výkon jsme do závěru šli se sedmibodovou ztrátou, která zůstala až do závěrečného hvizdu. Před trenéry stály úkoly - nabudit družstvo a vymyslet taktiku na odvetu, která byla v plánu za 17 hodin v Praze. A povedlo se! Zónovou obranu soupeřek jsme rozstříleli a po první čtvrtce bylo v podstatě rozhodnuto - 12:29! Holky hrály s obrouvskou chutí a především do puntíku plnily pokyny trenéra. Svůj náskok jsme navyšovali a dokráčeli ke čtvrtému extraligovému vítězství. Pro naše "mladé" družstvo, kdy jsme měli k dispozici pouze dvě hráčky ročníku 1998 to byla dobrá zkušenost a doufám, že si holky z těchto utkání vzali ponaučení do dalších bojů. Když všichni děláme to co umíme a co se po nás chce, můžeme uspět i proti těžším soupeřkám.

BK Studánka Pardubice - BK Prosek 55:63 (21:19 30:44 43:50) Body: Šotolová Karolína 16, Šotolová Kristýna 14, Černohorská Natálie 7, Holubová Markéta 5, Staníčková Monika 5, Dohnalová Barbora 3, Večeřová Tereza 3, Levínská Alžběta 2

BK Prosek - BK Studánka Pardubice 43:80 (12:29 23:46 36:66) Body: Šotolová Karolína 28, Dohnalová Barbora 11, Levínská Alžběta 11, Černohorská Natálie 5, Hamaričová Pavla 5, Holubová Markéta 5, Staníčková Monika 5, Šotolová Kristýna 5, Večeřová Tereza 5