Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Juniorky: v Trutnově pohoda, na Lvice jsme nestačily

31.10
2017

V sobotu nás čekalo první východočeské derby v této sezóně. Zajížděli jsme na palubovku trutnovské Lokomotivy. Úvodem je nutno podotknout, že nekompletní soupeř přistoupil k utkání jako k pouťovému a tak ve chvílích, kdy se nám "moc nechtělo", se naštěstí nechtělo ani domácím. Pozitivem byl, zejména v obraně, výkon ve 3. čtvrtce.

BK Loko Trutnov - BK Studánka Pardubice 59:70 (12:20 27:34 37:56) Šotolová Karolína 27, Tabačková Pavlína 12, Levínská Alžběta 10, Šitancová Zuzana 8, Šotolová Kristýna 6, Hamaričová Pavla 3, Jochová Tereza 2, Novotná Tereza 1, Pavlíčková Tereza 1

V neděli jsme si střihli druhé východočeské derby v Hradci Králové. A byl to zápas se vším všudy. Slušné nasazení na obou stranách, souboj lídrů na hřišti, emoce ve slušně zaplněném hledišti.... Vstup do utkání patři nám. Lépe řečeno Karolíně Šotolové, se kterou si domácí obrana moc nevěděla rady. Bohužel se bodově v první půli nikdo moc nepřidal a o týmové práci, zejména v obraně se také nedalo moc mluvit. V domácím dresu držela s "Karlem" krok zahraniční posila, Natalie Otkhmezuri, která trefila snad vše, co zvedla.... Ani poločasový "proslov" trenérů v šatně tentokrát nepadl na úrodnou půdu a tak jsme hradecké střelkyni nechávali prostor i v druhé polovině utkání, což se nakonec ukázalo jako klíčové. Hradec nás v neděli zkrátka rozstřílel :-(

Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Studánka Pardubice 84:68 (20:18 46:43 69:57) Tabačková Pavlína 23, Šotolová Karolína 19, Šitancová Zuzana 8, Jezdinská Barbora 6, Šotolová Kristýna 6, Jochová Tereza 2, Levínská Alžběta 2, Novotná Tereza 2