Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Juniorkám se vstup do play-off vydařil

18.03
2019

Vstup do čtvrtfinále se našim juniorkám opravdu vydařil. Umístění po základní části nám do play-off přisoudilo favorita celé extraligy, tým pražské USK. Po dvou neúspěšných utkáních v základní části jen málokdo čekal větší odpor pardubické Studánky. O víkendu na pražskou palubovku nastoupilo naprosto jiné družstvo než které pražanky z letošní sezóny znaly. V sobotu jsme USK dokonale zaskočily vstupem do utkání a vybudovaný náskok jsme přes mocný finiš pražanek udržely až do konce. První utkání jsme získaly pro sebe v poměru USK - Studánka 61:68! V neděli už byly favoritky přeci jen koncentrovanější, ale nám se dařilo dodržovat pokyny trenérů a do posledních minut jsme v utkání vedly. Konec byl pro nás hořký - prohra o dva body.... USK - Studánka 65:63. Obě utkání měly podobný průběh. Dobrá hra celého týmu ve třech čtvrtinách a střelecký kolaps (vždy pouze 11 bodů) v poslední části. Co s tím do odvety, je na trenérech. Věříme, že v domácím prostředí 29. a 30. dubna odehrajeme podobně dobře jako v Praze a ještě k tomu se šťastnějším koncem. Víme, že na to máme!!! Připomínám ještě, že čtvrtfinále se hraje na tři vítězná utkání a vítěz se kvalifikuje na Final four, tedy MČR U19. Stav série po dvou zápasech je tedy 1:1.