Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Extraliga U17 a další dvě prohry.

26.02
2019

Kadetky U17 při středeční dohrávce 20.2. se Spartou ukázaly, že umí hrát, a že opravdu chtějí i vyhrát, avšak opět nám to vydrželo pouze jednu čtvrtinu. V poločase, kdy skore bylo 21:49 a my se měly hecnout, tak jsme se na to naopak "vyprdli" a nechaly jsme si nasázet od hráček Sparty skoro 30 bodů pouze za 3.čtvrtinu. Skore jsme nechaly dojít až na 46:99 a to jen a pouze vlastními chybami, které nás doprovázely i v neděli.

Sobotní zápas se zrušil, a tak jsme hrály pouze v neděli 24.2., a to v Krásné hale USK, na Královce. Tento den se nám všem zdálo, že to bylo, jako bychom se vrátili zpět do našich prvních utkání, kde jsme nebyly vůbec sehrané, a neměly jsme jasno v tom, co na hřišti vůbec dělat. Po předešlém listopadovém utkání s USK, které skončilo 43:69, jsme ani při nejmenším neočekávali (my, trenéři), že by tento zápas mohl skončit 80:16. Na hřišti jsme nevěděly co dělat, a i přestože pokyny zněly jasně, tak se nám mnohem více líbilo dělat si na hřišti co chceme, ikdyž nám to vůbec nevycházelo.

Po těchto posledních utkáních se Spartou a s USK nám v tabulce, v kolonce označené V(=výhry), stále svítí nula a před námi je ještě 5 zápasů do konce základní části. My věříme, že teď když do toho dáme všechny síly a znalosti, které máme, a i srdíčko, tak nám to výjde a nula tam nadále svítit nebude!