Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Extraliga U15 - soboty nám nesedí...

01.02
2015

Již po několikáté jsme se přesvědčili, že nám sobotní utkání nějak nesvědčí. Proti Spartě jsme nezačali vůbec špatně. Hráli jsme koncentrovaně, dobře bránili, tlačili se do koše, ale bohužel nedávali ani z těch nejvyloženějších střeleckých pozic! Po kolikáté už jsme se v letošní sezóně ubránili sami?! Utkání hrané ve skvělé atmosféře, mělo od úvodního rozskoku velice vysoké tempo, nasazení obou týmů bylo opravdu ukázkové, ovšem to naše zakončení...ale to bych se opakoval. Tým ze Stodůlek, se v sobotu v Pardubicích prezentoval jako jeden z adeptů na medaili, kterému jsme ovšem body doslova darovali!

V neděli nastoupil na studáneckou palubovku naprosto jiný tým! Opět jsme hráli z pozorné obrany a trenér pražské Slovanky musel po dvou minutách za stavu 8:0 pro domácí reagovat time-outem. Nic nepomáhalo. Byli jsme aktivní, pohybem jsme soupeřkám dělali problémy v útoku i obraně, ale především jsme hráli "na koš". Nájezd, střela, doskok.... po 10 minutách 37:15! Jen připomenu, že v sobotu jsme dali 51 bodů za celé utkání.... Z nedělního zápasu si všech 11 domácích hráček odneslo pěknou porci minut, jen Tabis drobné, naštěstí ne vážné zranění ;-)

Celkově to nebyl špatný víkend. Sobotní porážka od výborně hrající Sparty přišla ve správný okamžit a snad nás zase vrátila na zem a v neděli si holky basket opět skvěle užívaly. Celkově DOBRÁ PRÁCE holky!

BK Studánka Pardubice - BA Sparta 51:55 (14:14 27:30 44:46) Body: Černohorská Natálie 13, Tabačková Pavlína 9, Hamaričová Pavla 6, Pavlíčková Tereza 5, Ševčíková Darina 5, Jochová Tereza 4, Levínská Alžběta 4, Šitancová Zuzana 3, Bergerová Aneta 2

BK Studánka Pardubice - Basket Slovanka 96:48 (37:15 56:29 76:41) Body: Levínská Alžběta 25, Černohorská Natálie 23, Ševčíková Darina 12, Jochová Tereza 10, Tabačková Pavlína 8, Pavlíčková Tereza 6, Hamaričová Pavla 5, Bičíková Šárka 3, Martiníková Nikol 2, Šitancová Zuzana 2