Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Extraliga U15 - HB Basket nestačil

15.03
2015

Soupeřky přijely do Pardubic kvůli nemocem pouze se šesti hráčkami. Vědomi si kvality soupeře jsme nechtěli nic podcenit a začali naprosto koncentrovaně. Ani time-out hostujícího trenéra po necelých třech minutách za stavu 8:0 nás nezastavil. Výsledkem bylo skóre 33:7! po první části utkání a v podstatě konec... Bylo jasné, že soupeřky nebudou mít sílu s utkáním naprosto nic udělat. Takovýto průběh zápasu dal hodně prostoru hráčkám z lavičky, které si své minuty v sobotu naprosto zasloužily.

BK Studánka Pardubice - HB Basket Praha 84:44 (33:7 44:19 62:32) Body: Levínská Alžběta 26, Černohorská Natálie 21, Bergerová Aneta 8, Ševčíková Darina 8, Tabačková Pavlína 8, Hamaričová Pavla 7, Šitancová Zuzana 4, Bičíková Šárka 2