Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Extraliga pro kadetky končí... Začíná Play-off!!!

13.03
2017

V posledních utkáních základní části extraligy kadetek nás čekaly týmy z jednoho města a z obou konců tabulky. Nejprve jsme v páteční předehrávce 22. kola na domácí palubovce přivítali vedoucí tým SŠMH Brno a v sobotu dohráli dlouhodobou část soutěže s KP Brno.

Do pátečního utkání jsme vstoupili se zbytečným respektem a především nervozitou, která se projevila v jistotě zakončení. Ještě že brňankám se v pardubické hale také moc nedařilo. Výsledkem byla bodově stále hratelná osmibodová ztráta po první čtvrtině. V druhé čtvrtině jsme konečně začali předvádět pohledný a rychlý basketbal a do šaten šli za téměř vyrovnaného stavu (-1). Po motivační promluvě realizačního týmu v šatně nastoupila na palubovku zcela odhodlaná pětka domácích hráček, skvěle podporovaná lavičkou. Myslím, že jsme brněnskému celku uštědřili nejvyšší prohru v jedné čtvrtce, když jsme třetí část hry ovládli v poměru 27:11. Přes mocný finiš vedoucího celku tabulky jsme si vítězství pohlídali a brňankám tak uštědřili druhou porážku v záklaní části extraligy.

V sobotním utkání s posledním týmem tabulky dostala hodně prostoru děvčata, která v pátek nebyla tolik vytížená. KP Brno nám stačilo zhruba do poloviny utkání, pak už to byla jasná záležitost.Dnes už je jasné, že v play-off nás čeká derby s hradeckými Lvicemi!

BK Pliska Studánka Pardubice - SŠMH Handicap Brno 63:56 (13:21 27:28 54:39) Body: Šitancová Zuzana 25, Černohorská Natálie 14, Tabačková Pavlína 8, Hamaričová Pavla 6, Pavlíčková Tereza 6, Jezdinská Barbora 4

BK Pliska Studánka Pardubice - KP Brno 59:40 (14:13 23:25 42:34) Body: Tabačková Pavlína 15, Šitancová Zuzana 9, Jezdinská Barbora 7, Levínská Alžběta 6, Jochová Tereza 4, Novotná Tereza 4, Štěrbová Nela 4, Bílá Lucie 3, Hamaričová Pavla 3, Pavlíčková Tereza 2, Zvancigerová Michaela 2