Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Dvě výhry v Extralize U19 , ale byla to dřina!!!!

15.10
2018

V sobotu jsme prohrávali s Havířovem skoro celé utkání, poprvé jsme vedli 12,4 sek. před koncem zápasu. Soupeř poslední střelu neproměnil a tak jsme utrpěli vítězství 50:49!!!

V neděli jsme začali poměrně slušně v  6.minutě jsme vedli 13:5, ale za dalších 24.minut se nám podařilo soupeři "nasázet" 22 bodů!!! A Ostrava vedla před poslední čtvrtinou 52:35 !!! To co jsme, ale předvedli  v posledních deseti minutách utkání, snad nikdo nečekal. Najednou nás bylo plné hřiště a 18 vteřin před koncem jsme se ujali vedení 64:61, bohužel tentokrát soupeř poslední střelu proměnil a tak se šlo do prodloužení. V prodloužení jsme ještě prohrávali 71:69, pak jsme ale šnůrou  sedmi bodů soupeři odskočili a tentokrát zasloužené vítězství (za poslední čtvrtinu)  bylo doma!!!!