Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Drama v extralize kadetek nakonec pro Lvice

09.02
2015

Možná jsme byli až přemotivovaní, možná nekoncentrovaní, ale je pravda že na nás domácí Lvice na úvod derby vlétly jak uragán. V úvodu zápasu jsme byli všude pozdě, hořeli jsme v obraně i útoku a soupeřky dokázaly využít svou euforii v proměňování naprosto neuvěřitelných pozic. Každopádně výsledek po 1. čtvrtce 27:14 odpovídal především obrazu naší hry. Od druhé části se náš výkon začal postupně zlepšovat a do duhé půle jsme si nesli desetibodové manko, které jsme postupně umazávali. Když jsme pět minut před koncem přesnou trojkou šli poprvé v utkání do vedení, nevypadalo to s domácími moc dobře. Této psychické výhody jsme ale využít nedokázali a opět vlastními chybami jsme kontrolu v koncovce divácky zajímavému utkání předali zpět domácímu družstvu. Těžko holkám vyčítat hůře zvládnutou koncovku, ale to co jsme předváděli v úvodu utkání bylo opravdu ostudné. Doufám, že si z toho holky vezmou ponaučení, které bude patrné především v tréninkovém nasazení.....

Sokol Hradec Králové - BK Studánka Pardubice 73:67 (27:14 43:33 57:52) Body: Šotolová Karolína 18, Levínská Alžběta 14, Vejdovská Barbora 13, Holubová Markéta 8, Šotolová Kristýna 5, Hamaričová Pavla 4, Černohorská Natálie 3, Staníčková Monika 2